Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

“Бог знає твою адресу” — випадковості не випадкові

Такий секрет буття потрібно знати кожній людині. Секрет дуже простий — Бог знає твою адресу й тому будь-які випадковості не випадкові. Всевишній завжди може тебе знайти. Він може з’явитися перед тобою у вигляді кішки або ж постукає у твій дім листоношею.

Коли Бог хоче зв’язатися з тобою, то бере собі псевдонім. Ім’я цьому псевдоніму — Випадок.

Всесвіт має завжди багато способів в запасі, він легко може звести двох абсолютно різних людей. Ти можеш зустріти свою долю просто переходячи дорогу, або ж зайти в кафе випити чашечку кави, а там на тебе чекає робота мрії!

Нічого в житті не відбувається просто так. Кожна зустріч, кожна ситуація — це перевірка. Кожен випадок — це вибір. Ти б міг не їхати в метро, а пройтися пішки, і тоді твоя зустріч з найкращою дівчиною відклалася б на роки.

Ти можеш втікати від важких ситуацій хоч на кінець світу, але ці проблеми знайдуть тебе й там. Тому що будь-які життєві негаразди потрібно вміти вирішувати, а не ховатися від них. Ви втікаєте самі від себе. Втеча не принесе змін.

Потрібно вчасно складати іспити. Якщо ж ти легковажно віднесешся до завдання, яке тобі послали небеса — то будеш невдахою, якого залишили на другий рік.

Твої бажання чують. Загадуйте їх з розумом, оскільки бажанням властиво збуватися. Ніколи згаряча не загадуй того, про що згодом пошкодуєш.

Кожна подія у твоєму життіце те, що тобі необхідно випробувати та те, що тобі даровано за пройдені випробування.

Жодна людина на твоєму шляху з’являється невипадково. Всесвіт вже давно запланував цю зустріч. Кожна людина чогось вчить нас і ти повинен пройти цей урок. Втекти точно не вийде.

У твоїх силах впливати на сценарій свого життя, тому що вибір завжди за тобою.

Перед тим як робити вибір або ж крок, пам’ятай — Бог знає твою адресу. Нічого випадкового немає в цьому житті. Найголовніше при цьому довіритися тим, хто любить й знає про тебе абсолютно все.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
“Бог знає твою адресу” — випадковості не випадкові

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: