Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

По тому, яку тварину ви помітили першою, можна багато чого про вас розповісти

Наша підсвідомість дивна. Вона може розповісти про нашу особистість набагато більше, ніж ми собі уявляли. Експерти стверджують, що наша підсвідомість – це склад, де зберігається все, що нам подобається і не подобається, у що ми віримо, чого боїмося, а також наші навички і спогади. Там є все, що ми коли-небудь бачили або переживали, хоча ми не завжди це пам’ятаємо. Найцікавіше, що підсвідомість безпосередньо пов’язана з поведінкою. В даному випадку наші очі бачать картинку цілком, але мозок вибирає те, що відноситься тільки до нашої особистості.

Отже, AdMe.ru підготувало для вас дуже цікавий тест!

Яку тварину побачили першою?

Зебра

 Якщо першою ви помітили зебру, швидше за все, вас можна описати як веселу і харизматичну людину, лідера думок. Ви дуже активні і спонтанні, вмієте захопити. Люди охоче йдуть за вами. Ви – чудова компанія для веселощів. Ваші комунікативні навички вище всяких похвал, ви могли б стати дуже хорошим фахівцем з продажу.

Але вам швидко приїдається щоденна рутина, ви постійно хочете чогось нового: нових людей, нових подій.

Головне – щоб у кожному вашому дні було щось нове і цікаве!

Кіт

Якщо ви побачили першим кота, скоріш за все ви небагатослівна людина. Деякі навіть можуть подумати, що ви сором’язливі. Справа в тому, що ви віддаєте перевагу спостерігати на відстані, аналізувати, що ви бачите, замість того щоб бути в центрі подій. Вам абсолютно все одно, що думають про вас оточуючі.

Ви цінуєте приватність інших та чекаєте від людей поваги до вашого особистого простору. Ви встановлюєте власні правила і дотримуєтесь їх.

Ви самодостатні і незалежні.

Качка

Якщо ви побачили качку, то ви стовідсотковий оптиміст і ніщо не може вибити вас з колії.

Для вас немає наполовину повної або порожньої склянки: у вас вона завжди переповнена! Ви живете на всю і тільки сьогоднішнім днем.

Ви обожнюєте відкривати нові місця, вчитися чомусь новому, ваша цікавість не знає меж.

Коала

Якщо перша тварина, яку ви помітили, – це коала, значить ви дуже спокійна людина і вважаєте за краще жити в своєму ритмі, що б не відбувалося навколо.

Ви дуже добрі, чуйні, дбайливі і уважні. Друзі знають: варто тільки зателефонувати – і ви завжди прийдете на допомогу. 

Ви не дуже любите галасливі вечірки. Тихий вечір за переглядом хорошого фільму або книги вам більше до душі.

За вдачею ви альтруїст і допомагаєте людям, нічого не чекаючи взамін.

Слон

Першим побачили слона? Ви щира людина і дбаєте про все, що вас оточує. Ви вірні і відповідальні. Ваші близькі можуть на вас покластися. Якщо їм потрібна допомога, вони знають напевно, до кого звернутися: якимось чином ви завжди знаходите спосіб все виправити. Ви не тільки хороший слухач, а й незамінна людина для вирішення будь-яких проблем.

Сім’я і друзі – найголовніше для вас. Вам добре, коли їм добре.

Ведмідь

Якщо першим ви помітили ведмедя, то ви дуже логічні, консервативні, поважаєте традиції. У вас є система цінностей, якої ви дотримуєтеся. Ви стримана і спостережлива людина, якій не подобаються великі компанії і людні місця. Завжди прагнете до гармонії. Ви дуже чутливі, вдумливі і дипломатичні. Ви вірите в правила і не приймаєте спонтанних рішень.

Ви працелюбні, надійні і дуже віддані. Максималіст. Завжди дотримуєтеся встановлених термінів і від інших чекаєте того ж самого.

Жирафa

Якщо жирафa – перша тварина, яку ви зуміли розгледіти, то ви з тих людей, які всім подобаються. Ви дуже психологічно гнучка людина, здатна не тільки стати своїм в будь-якій соціальній групі, але і в одну мить зайняти в ній центральне положення. Ви любите поговорити і здатні підтримати розмову з ким завгодно.

І хоча здається, що вас ніколи нічого не засмучує, насправді ви дуже емоційні. Ви віддані своїм друзям і очікуєте від них того ж.

Цікава, що вам не подобається одноманітність! Схоже, ви схильні часто змінювати роботу чи хобі…

Свиня

Якщо першою вам кинулася в очі свинка, значить ви дуже незалежна людина. Найкраще вам працюється, коли вас всі залишать в спокої. 

У вас гострий розум, думки несуться з неймовірною швидкістю, так що пояснювати все іншим у вас просто немає часу. Увага до деталей, виняткова пам’ять і видатні аналітичні здібності могли б зробити вас дуже ефективним фахівцем в будь-якій галузі!

Екстравертом вас не назвеш, проте ви непогано ладите з людьми.

Кролик

Якщо першим ви помітили кролика, ймовірно, ви дуже творча людина. Ви сповнені енергії і заразливо щасливі.

Куди б ви не пішли, ви всюди несете радість і веселощі, всі хочуть з вами подружитися. У вас дуже гарне почуття гумору, завдяки якому ви завжди опиняєтеся в центрі уваги. Деякі люди можуть подумати, що ви трохи поверхневі, але це дуже далеко від істини.

Ви вдумлива і співчутлива людина. Вам просто подобається, коли людям весело. Але іноді вам все ж потрібна невелика пауза.

Лев

Якщо перша помічена вами тварина – це лев, ймовірно, ви природжений лідер. Ви від природи знаєте, як переконати людей слідувати за вами в ім’я спільної мети. Хоча іноді ви схильні нав’язувати свою думку, і в такому випадку ваша сила стає тиском.

Ви не боїтеся викликів, адже це прекрасна можливість показати себе у всій красі. Ви любите змагатися і володієте видатним стратегічним талантом.

Сова

Якщо першою ви побачили сову, значить ви вдумлива людина з аналітичним складом розуму. Ви віддаєте перевагу працювати на себе. Насолоджуєтеся тишею і спокоєм і не дуже комфортно почуваєте себе в колективі.

Вам подобається, коли все добре організовано. Хаос виводить вас із себе. Ви перфекціоніст і хотіли б, щоб інші теж прагнули до досконалості. Однак не варто забувати, що всі ми прекрасні у своїй недосконалості.

Хоча ви не особливо товариська людина, але друзі полюблять вашу компанію та цінують вашу дивовижну ерудицію і почуття гумору.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
По тому, яку тварину ви помітили першою, можна багато чого про вас розповісти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: