Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

14 особливостей сновидінь, через які тіло спілкується з нами

Сон — одне з чи не найбільш незбагненних явищ нашого життя. Вчені дотепер не вивчили до кінця усі процеси, які стаються уві сні з мозком. Тут — уся наша воля, уява, прагнення і мрії. Поки свідомість спить, підсвідоме розходиться до неймовірних меж. Наука сходиться на одному: через сон виявляються психічні та фізичні особливості нашого тіла.

Ми розповімо вам цікаві факти про сновидіння, як підсвідомість впливає на наше здоров’я і які знаки можна прочитати через сон.

Люди уві сні з’являються не випадково

Жінки несправедливо звинувачують чоловіків, що їм сняться жінки! Але це не так: сильна стать найчастіше бачить уві сні інших чоловіків, з якими вона або змагається, або спілкується. А жінки снять однаково що жінок, що чоловіків.

Сон дуже тісно пов’язаний з фізичним станом організму

Заняття спортом, особливо кардіо тренування, сприяють якіснішому і здоровому сну.

Якщо людина хропе — їй майже нічого не сниться. Процеси сну і хропіння можуть не збігатися.

А от те, що ми бачимо уві сні незнайоме обличчя, — точно неправда. Щодня ми зустрічаємо сотні нових облич, і, звичайно, мозок не може їх усіх одразу запам’ятати. А уві сні прокручує ці образи, і наші сни стають такими яскравими й багатими на героїв.

Лиш 1% населення планети може висипатися за кілька годин! Вчені дотепер не з’ясували причину такого дивного стану, але припускають, що в цьому винні мутації певних генів!

Для новонароджених діток сон — надзвичайно важливий в перші роки життя! Такі малюки сплять майже 70% часу доби, і набагато більше часу проводять в активній фазі сну.

Сни допомагають змиритися з реальністю і свідчать про стан психіки

Через сон ми примиряємося з жорстоким життям і приймаємо негативні події. Уві сні негативні емоції сприймаються легше.

Психічно здоровій людині сни сняться завжди, просто після пробудження вона їх одразу забуває. Вважається, що сни не сняться при психічних порушеннях мозку, а надто жорстокі сни засвідчать про порушення діяльності мозку.

Під час сновидінь легше проявляються негативні емоції, а не позитивні. І кожному сну притаманне невелике почуття тривоги.

Люди-жайворонки частіше бачать гарні сни, а сов і любителів попрацювати вночі переслідуватимуть кошмари.

Люди бачать монохромні, одноколірні та білі сни

В 40-вих роках минулого століття майже третина опитаних американців стверджували, що бачать лиш чорно-білі сни. Дослідження, які проводилися на початку XXI-го століття вже підтвердили, що люди, віком до 25-ти років, майже завжди бачать кольорові сни, а люди, старші 50 – одноколірні сновидіння. Це пов’язували з технічним прогресом: старше покоління під впливом чорно-білих телевізорів бачило монохромні сни. Мозок людей почав по-іншому працювати, відколи з’явилися кольорові телевізори, комп’ютери й смартфони.

Вчені все ж продовжують виділяти так званий білий тип сновидінь — людина не пам’ятає, що їй снилося, не може чітко сказати, що бачила уві сні.

Люди, які кинули палити, бачать набагато яскравіші сни, ніж курці чи не курці. Після припинення паління мозок компенсує нестачу серотоніну й продукує його більше. Це призводить до жахів та яскравих снів.

Ще яскраві сни бачать люди, які погано чують. В них краще розвинені інші органи чуття (смак і біль).

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
14 особливостей сновидінь, через які тіло спілкується з нами

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: