Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Гумор

«Бабуся казала мені: Бійся надто гарячих чоловіків» — жорсткі поради від бабусі

Обережно текст містить ненормативну лексику.

Бабуся казала мені:
Катрусю, принців мало і вони надто люблять себе та своїх драконів. Їх вистачає тільки на дурочок, які не можуть самі вилізти з якогось пиз..еця і мріють тільки про білі мерседеси. Навіщо тобі це? Бери хорошого єврейського хлопчика і він обов’язково купить тобі автомобіль будь-якої марки та забарвлення. А зарплату носитиме додому, а не бл..дям і дурам.

Бабуся казала мені:
Бійся надто гарячих чоловіків. Вони не приносять нічого крім гарного сексу, великого голівняку та ..банутих страждань. Це марний і руйнуючий вогонь. Він не гріє, на ньому не можна приготувати їжу, не топить лід. Він просто спалює все к еб..ням. Віру в людей, надію та любов. Коли Прометей приніс людям вогонь, він мав на увазі інше. Але він, напевно, був євреєм і його неправильно зрозуміли (нас, євреїв, завжди не розуміють)

Бабуся казала мені:
Якщо ти хочеш послати людину на*уй, не кидай цей напрямок просто так. Задай людині ціль, намалюй йому карту, дай йому чарівний клубок або піз..юліну. Переконайся, що він дістався до мети.

Бабуся казала мені:
Ніколи не роби поспішних висновків, не ухвалюй різких рішень. Сядь. Посидь. Послухай хорошу музику, смачно поїж, посміхнися і повір, до цього моменту нічого вирішувати вже не доведеться.

Бабуся казала мені:
Якщо всі довкола кажуть, що людина мудак, не вір на слово. Завжди є варіант, що йому просто заздрять. Випий з ним вина, розбави це все міцнішими напоями і коли ви обоє будете «вг*вно», тільки тоді ти зможеш осягнути істину. Пити з ним знову чи ні.

Бабуся казала мені:
Не вступай у безглузді суперечки про релігію, політику чи сексуальні меншини. Ти ніколи і ні в чому не переконаєш тих долбо..бів, які сперечаються на подібні теми, а значить ти спочатку приймаєш позицію не тільки програвшої, але їба..тої.

Бабуся казала мені:
Не треба бути доброю. Добро – поняття відносне і для кожного своє. Будь об’єктивною та справедливою.

Бабуся казала мені:
Завжди давай людині три шанси. Тому що ці три шанси ти даєш не йому, а собі. Ти даєш собі шанс, не прогаяти щось важливе, не за..рати собі карму, навчитися чогось нового. Але якщо три шанси провалилися. Малюй йому карту по походу «нах*й» і більше ніколи не смій до цього повертатися.

Бабуся казала мені:
Будь гордою. Але не будь гордовитою. Гордість виховує в тобі гідність. Гідно – вибачитися за свій косяк. Гідно – прийняти щирі вибачення. Гідно – дати людині слово. Негідно бути пихатою тварюкою, яка вважає себе кращою за всіх.

Бабуся казала мені:
Не бійся заводити собі ворогів. Вони потрібні, вони мотивують тебе. Бійся заводити собі ху*вих друзів, вони тебе дезорієнтують і тягнуть на дно. (Малюй карту).

Бабуся завжди каже мені:
Просто сядь на березі і чекай. Час – ресурс, який здатний вирішити все і завжди.

Катерина Брусника

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
«Бабуся казала мені: Бійся надто гарячих чоловіків» — жорсткі поради від бабусі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: