Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Яка різниця у віці між чоловіком і жінкою вважається ідеальною? Відповідь вчених

Виявляється, різниця у віці може передбачити майбутнє ваших стосунків, а також може стати джерелом cтреcу для багатьох пар.

Яку різницю у віці вибирають чоловіки і жінки:

Жінки найчастіше віддають перевагу чоловікам старшого віку, чоловіки ж звертають увагу на обраниць молодше себе.

Також жінки знайомлячись найчастіше шукають чоловіків приблизно свого віку або на 1-2 роки старших. Чоловіки ж віддають перевагу молодим жінкам близько 20-ти років, незалежно від того, скільки їм років.

Різниця у віці і тривалість життя:

Дослідження доводять, що чоловіки, одружені на молодих жінках, жили довше за тих, у кого різниця у віці була невеликою. Але це може бути пов’язано з тим, що у здорових чоловіків більше шансів привернути увагу молодих жінок і дожити до похилого віку.

Цікаво, що подібного не спостерігалося у жінок, і чим більше була різниця у віці, тим гіршими були шанси на виживання, незалежно від того, чи були вони молодші або старші за партнера. Можливо через те, що в шлюбі, де жінка старша за чоловіка, вона менше покладається на підтримку пaртнeрa.

Яка різниця у віці вважається оптимальною?

Існує ідеальна формула, яка допоможе обчислити, з ким ваші відносини будуть вважатися нормальними, а яка різниця буде викликати нecхвaльні погляди.

Правило: “Половина вашого віку плюс 7”. Розділіть свій вік наполовину і, додавши до нього, 7 ви можете знайти соціально прийнятний мінімальний вік людини, з якою хочете побудувати відносини. Наприклад, якщо вам 24 роки, то ви можете зустрічатися з тим, кому, принаймні, 19 років (12 + 7), але не 18.

Існує і верхня межа допустимого віку. Для цього візьміть свій вік, відніміть 7 і помножте на 2. Якщо вам, наприклад, 24 роки, то верхня межа віку складе 34 (17 * 2).

Користуючись цим простим правилом, ви можете визначити для себе допустиму різницю у віці, яка змінюється з роками. Наприклад, якщо вам 30 років, то ви можете зустрічатися з тим, кому хоча б 22 роки, а в 50 років – з партнером, з яким хоча б 32 роки, щоб не викликати coціальний ocуд.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Яка різниця у віці між чоловіком і жінкою вважається ідеальною? Відповідь вчених

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: