Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Щасливі люди нікому не цікаві, навіть психотерапевтам

Якщо ви щасливі, то не зможете нікого зацікавити, навіть психотерапевтів. Таких людей неможливо спровокувати. Вони не втомлюються працювати над власним розвитком і не соромляться своїх невдач.

По-перше, коли щасливим людям кажуть: “Схудни, бо вже не поміщаєшся у свої джинси. Та і джинси в тебе немодні. І губи так вже ніхто не фарбує”. Але їх це не хвилює, вони впевненою ходою продовжують йти у своїх немодних джинсах, розливаючи в усмішці губи, нафарбовані немодною помадою. Щасливі люди розуміють, що тих, хто говорить їм у слід не так хвилює чужий гардероб, чи косметика, як просто вони хочуть вилити свій бруд і постраждати. А решту людей взагалі не звертає увагу на такі дрібниці.

По-друге, щасливі навчили себе більше ніколи нікому нічого не забороняти. Вони не слідкують за чужим раціоном, вихованням дітей, чи кольором волосся. Вони з повагою сприймають вибір інших людей. Звісно, він не завжди зрозумілий, але завжди прийнятий. Щасливі люди намагаються не порушити чужий комфорт. Вони надто зайняті побудовою свого життя, що не лізуть в чуже. Вони дають пораду лише тоді, коли їх про це просять. Щасливі люди намагаються не ранити інших людей і не завдати їм шкоди, бо таким чином вони не травмують і себе.

По-третє, щасливі люди не очікують щось за просто так. Вони розуміють, що все чого вони прагнуть може збутися лише шляхом праці та старань. Саме тому вони дійсно досягають бажаного. У таких людей завжди є план “Б”, тому ніщо не здатне зіпсувати їм настрій надовго. 

По-четверте, щасливі люди оточують себе людьми, до яких можна тягнутися. Вони надають перевагу розумним та добрим компаніям. Їм не потрібні страшні друзі, щоб виглядати красиво на їхньому фоні та дурні знайомі, щоб з них насміхатися. Зате вони вміють сміятися над собою, так вони борються зі своїми комплексами. Щасливі люди знають, що комплекси вмирають, якщо з ним сміятися.

По-п’яте, щасливі люди не живуть за стереотипними графіками. Вони не ставлять собі часові обмеження, які диктують інші люди. Вони не виходять заміж до 25, не народжують до 27, не роблять кар’єру до 30, якщо самі цього не хочуть. Вони не зрівнюють себе з іншими, бо знають, що мають свій унікальний шлях.

По-шосте, щасливі люди вміють радіти малому. Вони не здаються, а просто перестають жити у світі ілюзій і починають жити реальним життям, де також є безліч прекрасного і веселого. Ні, щасливі люди не відмовляються від своєї мрії, але вони вміють працювати над своєю мрією і бути щасливими на цьому шляху.

По-сьоме, щасливі люди не ворогують зі всіма навколо. Вони не намагаються конкурувати зі своїми близькими та рідними. Звісно, комусь ви можете не подобатися, але ж не всім 7 млрд населення землі. Люди мають різні погляди на життя, різне виховання і віросповідання. Щасливі люди вміють дружити зі всіма, хто відкритий до них.

По-восьме, щасливі люди не заздрять. Щоб не заздрити, вони перестають зрівнювати себе з іншими. Так, хтось виграв мільйон в лотерею, хтось вступив до Оксфорда, а комусь подарували новенький мерседес на день народження. Щасливі люди знають, що їхня мета принесе їм успіх, тому не заздрять, а лише щиро радіють за інших.

По-дев’яте, щасливі люди не ускладнюють собі життя штучно. Їм не потрібно зайва драма, вони не люблять грати фальшиві ролі. Щасливі люди просто виконують свої щоденні завдання. Просто йдуть на роботу, просто відвідують лікаря, просто фарбують вдома стіни. Це не гарантує того, що таким чином людина може огородити себе від всіх негараздів, але, принаймні, надуманих проблем можна уникнути.

По-десяте, щасливі люди не обманюють себе. Вони знають про всі свої недоліки та не бояться їх визнати. Так простіше почати боротися з ними. Вони знайомі зі своїми тарганами в голові та навіть вміють знаходити з ними спільну мову.

Щасливі люди – це сила, яка здатна змінити світ на краще. Вони знають, що світ починається з них і не бояться брати на себе таку відповідальність. Вони ті, хто знає в чому істина і слідують добру.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Щасливі люди нікому не цікаві, навіть психотерапевтам

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: