Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Не альфонс, а паразит: 7 ознак того, що чоловік сів тобі на шию

І чим комфортніше він там сяде, тим складніше буде його звідти скинути. Ось ознаки чоловіка-паразита — обов’язково перевір, чи не завівся він у тебе!

“Не чоловіче це діло!”

Про що б він не сказав, знай: замість придатного самця до тебе підселився типовий паразит, який вже починає смоктати з тебе соки. Тобто твої особисті ресурси, які ти тепер маєш витрачати на забезпечення його життєдіяльності. Зауваж: саме його особистою, а не вашою спільною. Це дуже поширена ілюзія: ми живемо разом, їмо разом, спимо разом — і ресурси вкладаємо в це все теж разом.

Насправді під гаслом «Ну, це ж чоловіча справа!» на тебе спихається 90% праці із забезпечення цього «загального». Та сама «друга зміна», коли ти спочатку попрацювала на своїй основній роботі, а потім упряглася в домашню роботу. І якщо сісти і підрахувати, скільки ти тепер робиш, з’ясується, що «загальне» — це в кращому разі подвійне навантаження: те, що ти робила для себе однієї, плюс стільки ж, якщо не більше, що ти робиш для нього.

“Тобі складно, чи що?”

І справді, закинути в пральну машину дві пари джинсів замість однієї, а на сковорідку чотири котлети замість двох – це складно, чи що? Теоретично – ні. Практично під соусом «тобі ж не складно!» паразит навішує на тебе величезну кількість «безіменних справ», які ти тепер маєш виконувати за нього. І це навіть не вважається домашньою роботою, та й взагалі не вважається. Наприклад, паразит зробив ласку і сходив у магазин, купивши продукти за списком. Поїхали: хто розбирає пакети? Хто заразом викидає непотрібне з холодильника та шаф і протирає поверхні? Хто сортує куплене, тримаючи в думці план (курку в морозилку, суп ще залишився, яловичину в холодильник, це на вечерю)? Ще приклад: винос сміття. Хто виймає відро з шафки, змітає в нього те, що впало повз, витирає те, що пролилося повз, миє саме відро за потреби і заправляє новий пакет, а хто просто бере пакет з відра і несе на смітник? І хто тут справді виніс сміття? Або ті самі «дві пари джинсів замість однієї»: хто сортує білизну, хто розвішує, хто розкладає висушене по шафах, хто миє лоток пральної машини, хто протирає її корпус, хто проводить профілактичне чищення машинки? І так далі, і так далі.

Паразит може вдавати, що бере участь у домашніх справах. Але кожна річ, ним виконана, — це верхівка айсберга: штани він у пральну закине, мішок до сміттєпроводу донесе, до магазину часом сходить. Вся невидима частина — і більша, зрозуміло, буде на тобі. Тобі нескладно, справді! Ти б і для себе це робила! От тільки й він робив те саме для себе, а тепер — перестав.

“А мені ніхто не казав, що це потрібно!”

Ще одна ознака чоловіка-паразита – добровільно-примусове покладання обов’язків його особистого менеджера на тебе. Тобто уяви собі ситуацію, в якій блоха не просто комфортно проживає на собаці, смоктаючи теплу кров, але ще й обурюється: «А мені ніхто не казав, що ти линятимеш і треба злізти з цього клаптя шерсті!» Різниця тільки в тому, що блоха разом з клаптиком і відвалиться, а твій паразит просто змусить тебе саму вирішувати проблему. Ти ж йому не сказала, що треба? Ну і ось, сама винна.

При цьому масштаби зухвалості паразита воістину не знають кордонів. І річ навіть не в тому, що науці відомі кричущі, але зовсім нерідкі випадки, коли паразити забували годувати власне потомство, бо їм не сказали. Справа зовсім не в цьому. Справа в тому, що коли ти змиришся з роллю птаха балакуна і почнеш озвучувати паразиту кожну дрібницю, він влаштує скандал з криками: «Не винось мені мозок!»

“Ти мати, тобі краще знати!”

Типовий випадок: паразит відкладає личинку в організм господаря і далі може бути вільним — вирощувати з личинки повноцінну особу господар буде сам. Буквально своєю кров’ю, так. Чоловік-паразит відрізняється від якогось глиста тільки тим, що говорить. А каже він щось на кшталт: «Я не розумію, чому він плаче, ти ж мати, ти це відчуваєш!» Або: «Все, вона вередує, напевно, хоче до тебе». Або: «Звичайно, я займатимуся дитиною, коли моя допомога буде потрібна! Математику з ним робитиму, у футбол навчу грати, битися там…» При цьому дитина в цей самий момент, що характерно, зосереджено забруднює підгузник або засовує в рот брязкальце, і будь-якій розсудливій людині очевидно, що математика, футбол і бійки почнуться років десь за п’ять. Втім, щоденники спостережень за паразитами кажуть нам, що взагалі не почнуться.

“Я дбаю про важливе!”

У середньостатистичній сім’ї працюють обидва – і чоловік, і жінка. Бюджет, зазвичай, вважається загальним. Але як він розподіляється? Відповідаємо: чоловіча зарплата, хоч би якого розміру вона була, вважається «мамонтом»: мужик здобув, мужик приніс! Жіноча зарплата – це «на шпильки». Що це означає насправді? Це означає, що чоловік своє зароблене витрачає на щось велике. Або копить. Наприклад, на машину (на якій в основному сам і їздитиме або побутову техніку. А тепер – стежте за руками! – Вирушаємо в пункт №1 – «Не чоловіча це справа». Хто пере (і хто купує порошки, відбілювачі, засоби для виведення плям і кондиціонери), хто робить прибирання (і купує всі розхідники, від швабри до губок, від рукавичок до мішків для пилососа та засоби для миття посуду), хто готує (і купує кухонні девайси), нарешті, забігає ввечері «за хлібом» і виходить із магазину із трьома пакетами продуктів? Сюрприз: це зазвичай жінка. І таким чином більша частина її прибутку, знову ж таки, зовсім непомітно спускається на паразита. У той час як він захоплено вдає, що утримує сім’ю.

“У мене зараз проблеми!”

Обережно небезпечний момент! Паразит має всі шанси зжерти тебе повністю, перш ніж ти зрозумієш, що його проблеми – це не тимчасові труднощі, а спосіб життя. Паразит просто не має ситуації, в якій проблем немає, бо саме це його спосіб утриматися на господарі. Так що все дуже погано: з роботою не ладнається, мама хворіє, вліз у борги, бо треба було врятувати друга, а квартиру продав, бо колишня до нитки обібрала. Загалом він весь нещасний, тому поживе поки що в тебе. Полежить на твоєму дивані, поїсть твою їжу і віджере солідний шматок твоєї душі, вимагаючи емоційного обслуговування: що ти за жінка така, не можеш навіть пошкодувати чоловіка, у якого криза!

Втім, тут є й хороша новина: паразит такого типу – істота на кшталт кліща. Чим більше крові він смокче, тим складніше ігнорувати той факт, що в тебе подекуди свербить і росте якась підозріла шишка. Загалом, рано чи пізно ти його відірвеш, звичайно, але не виключено, що до цього моменту він висмокче з тебе майже все.

“Ти раніше такою не була!”

І, нарешті, найвірніша ознака, яка дозволить відрізнити паразита від нормальної особини твого виду: як тільки господар, тобто ти, перестає безперебійно постачати паразиту їжу, тепло та обслуговування всіх видів, від побутового до емоційного, паразит починає чахнути, сохнути та нервуватися. Це виявляється у скандалах, претензіях та звинуваченнях. Форма їх може бути різною, залежно від виду паразита (від маніпуляцій у дусі «Піду без шапки в ніч холодну» до шантажу та погроз), але сенс завжди один: паразит пищить: «Цей господар поламався, поверніть все назад або дайте іншого!

Зате в цей момент стає очевидним, що його час позбавлятися. Чого ми, зрозуміло, тобі від щирого серця бажаємо.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Не альфонс, а паразит: 7 ознак того, що чоловік сів тобі на шию

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: