Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Ці 5 знаків Зодіаку є істиними леді гороскопу!

Давайте дізнаємося про кого йде мова…

5-е місце – Щедра жінка Козеріг

На користь цих дам говорить їх цілеспрямованість. Якщо Козероги захочуть чогось досягти, то вони обов’язково це зроблять. Тому з жінок часто “виходять” справжні леді – освічені і елегантні. Козероги також не мислять свого життя без вищого суспільства: вони бачать себе тільки на вершині соціальної ієрархії. Королівський темперамент, амбітність і щедрість їм в цьому тільки допомагають.

Жінки швидко створюють собі добропорядну репутацію, щиро беруть участь в благодійних акціях. Вони готові подбати про кожного, хто гідний цього. Це справжні гуманісти Зодіаку. Гроші їм потрібні не стільки для задоволення своїх примх, скільки для раціонального розподілу їх між людьми. Своїх чоловіків вінценосні Козероги незмінно роблять царями. Навіть мамині синочки поруч з ними стають вольовими і сильними. Самі ж пані вважають за краще скромний спосіб леді – красуні і улюблениці суспільства.

4-е місце – Королівська особа Левиця

Левиц легко впізнати в натовпі по гордовитій поставі. Ці жінки високо тримають свою голову, ніколи не сутуляться. Вони завжди впевнені у власній красі, нічого не соромляться. Левиці спокійно приймають компліменти захоплених шанувальників, оскільки знають собі ціну. Їх душевну рівновагу не може похитнути навіть землетрус. Усередині цих дам справжній титановий стрижень.

У суспільстві вони поводяться стримано, аристократично. До себе наближають тільки найкращих. Навіть зловити царствений погляд Левиці – це вже досягнення. Витримати ж пильний погляд мало хто здатний: в очах у леді виблискують досконалі алмази. До слова, дарувати їм необхідно виключно діаманти. Всі інші дорогоцінні камені на їх фоні виглядатимуть підробкою.

3-е місце – Сама досконалість Діва

Про перфекціонізм цього знака Зодіаку не чув тільки ледачий. Все своє життя Діви мріють досягти досконалості. При цьому не має ніякого значення сфера, про яку йде мова: вони із захопленням осягають кожну науку. Жінки настільки старанно і сумлінно працюють, що з часом набувають ангельський німб над головами. Діви дуже жіночні за своєю природою. Вони гранично уважно стежать за своєю фігурою, дотримуються середземноморської дієти, вміють смачно готувати.

Свій будинок ці жінки завжди тримають в чистоті. Коли бачиш внутрішнє оздоблення їх житла, то відразу розумієш – з ким маєш справу: тільки леді блакитних кровей може жити в ідеальних умовах. Почуття власної гідності у Дів завжди на висоті. Брехати або злословити вони не вміють в принципі, оскільки це асоціюється у них з тим самоим брудом. Жінки віддають перевагу красномовно мовчати або в обличчя говорити оточуючим правду.

2-е місце – Дівчина з вищого суспільства Терези

Терези з дитинства прагнуть долучитися до еліти. Для цього жінки культивують в собі всі необхідні якості: витончені манери, мелодійний голос, гіпнотичний погляд. Вони відвідують гуртки з вивчення етикету, дотримуються дієти. Їх навик з усіма спілкуватися тактовно і ввічливо викликає справжнє захоплення. Може навіть скластися враження, що їм дійсно цікавий співрозмовник. Однак це не так. Терези б із задоволенням спілкувалися з дзеркалом, якби їх відображення могло говорити.

Це Снігова Королева Зодіаку – холодна і неприступна. Практично завжди тримається трохи відчужено. Їй потрібні шанувальники, васали. Жінка-еталон апріорі не може бути такою, як усі. Її місце виключно на п’єдесталі.

1-е місце – З іншої планети Риби

Риби завжди здаються оточуючим “не від світу цього”. Флер загадковості і аристократичної стриманості супроводжує їх всюди. Цих жінок ніби надсилають на Землю з іншої планети. Їм не потрібно досконально вивчати правила етикету, щоб зійти за леді. За Риб все говорить їх елегантна манера поведінки. Кожен рух вони роблять надзвичайно плавно. Їх тиха мова схожа на струмочок, який мелодійно дзюрчить. А витончений помах вій може звести з розуму будь-якого чоловіка. Незалежно від місця народження, через час Риби перетворюються в білого лебедя з казки Андерсена.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ці 5 знаків Зодіаку є істиними леді гороскопу!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: