Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Притча про те, як нас охороняє Бог

Ми ніколи не знаємо, що чекає на нас в наступну мить…

Міською вулицею йшов хлопець. Побачивши на землі невелику, кишенькового розміру книжку, він зацікавився нею, підняв і на ходу став перегортати. У цей час на вулиці пролунали крики.

Із страшним гуркотом обрушився старий двоповерховий будинок, що був призначений під знос. Хлопець якраз проходив поруч, і стіна, що падала, ледь не зачепила його, але він був занурений у читання і не помітив, якої страшної загрози уникнув.

На перехресті, до якого він підійшов, пролунав скрегіт гальм. Красивий спортивний автомобіль, не вписавшись у поворот, вилетів на тротуар і, перевертаючись, покотився в бік хлопчини. Ще мить – і машина розчавила б його. Але тут машина вдарилася в бетонний стовп, і, перевернувшись востаннє, залишилася лежати догори колесами.

Хлопець був врятований, але, захопившись книгою, цього навіть не помітив. Повернувши за ріг, хлопець підійшов до висотної будівлі. Високо вгорі пролунав гуркіт. Зірвалися будівельні риштовання і полетіли вниз, погрожуючи загибеллю усім, хто знаходився поруч. Люди кинулися врізнобіч. Навколо хлопця з гуркотом падали залізні труби і дерев’яні настили. Але він увесь занурився в читання книги, і нічого не бачив і не чув. На щастя, ніхто не постраждав.

Хлопчина, підійшовши до будівлі інституту, в якій навчався, щойно закінчив читати книгу. Він знизав плечима, не знайшовши в ній нічого цікавого. Книга називалася: “Три дивні способи позбавитися від смерті”.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Притча про те, як нас охороняє Бог

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: