Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

12 серпня 2022: потужний Повний місяць дивовижних подій

Повня буде особливою. Може статися якась дуже чарівна подія: зустріч, знайомство та інше. Ці люди прийдуть не просто так…

Повня буде особливою. Нею закриється літній період Повних місяців цього року.

Чари в тому, що п’ятницею керує Венера, яка є керівником усіх наших творчих ідей, поривів та починань. Вона відповідає за любов, за красу, затишок та внутрішню гармонію.

Поєднавшись з Повним Місяцем у яскравому танці, ця п’ятниця дійсно здатна на справжні чудеса.

У багатьох буде простежуватися вибух емоцій та настроїв. Плюс літо, що минає, теж накладає свій відбиток: хочеться все встигнути, все доробити і переробити, а ще туга навалюється через майбутні холода. Коктейль із почуттів та переживань колосальний.

Тому будемо дуже акуратними до самих себе: не треба намагатися осягнути неосяжне, страждати по чомусь незробленому (так потрібно, всьому свій час), метушитися і витрачати себе на дрібниці.

Повня у Водолії. А у нас зараз з вами щосили йде ера Водолія, нагадаю (це про внутрішню мудрість, про своє місце в житті, про реалізацію, про творче і добре, про вміння об’ємніше бачити світ, швидко адаптуватися і екологічно перемикатися в завданнях, якщо вони не несуть користі, а лише руйнують думки та дні).

У цей Повний місяць дуже добре АКТИВНО завершувати і починати.

Намічається Повний місяць активності та потужних змін.

Тепер не час розпливатися киселем. Чіткість, активність, дружба зі своїми думками та навколишнім світом, оновлення та розхламлення по всіх напрямках. Нехай навіть через силу. Силу думки, звичайно.

Все, що ми зараз відпустимо, залишиться тут, в цьому літі, в минулому. Воно не потягнеться за нами в осінь і далі.

Все, що ми зараз вирішимо залишити при собі і над чим працювати, почне розширюватися, збільшуватися, давати плоди і давати результати.

Дуже добре подумай над тим, з чим уже давно настав час прощатися.

І організуй бажання, яке час запускати. Відразу подумай, який креативний підхід чи унікальний метод ти зможеш застосувати до реалізації, які раніше не спадали навіть на думку (може настав час попросити допомоги та участі друга, може підключити технології та прогрес, може бути менш прискіпливим та впровадити у процес інтерес, подяку за кожний момент, що вийшов, і т.д.).

Це Повня надзвичайно сильна за своєю енергетикою. Нині як ніколи сила волі працює на кожного. Її вистачить на те, щоб зважитись: відпустити, забрати собі, запустити нове.

Але пам’ятаємо, що ми не живемо у казці. До цього треба бути готовим. Завжди, щоб створити щось нове та потужніше, доводиться руйнувати старе, прощатися та відпускати. Це нормально. Протягом життя.

Діємо тактовно, благородно, з любові та подяки усі ці дні (до 15 серпня включно). Не кричимо, не горланимо, не махаємо кулаками.

Якщо раптом потрапляєте в якусь суперечку чи активний заміс протилежних ідей, то не намагайтеся там усіма правдами та неправдами здобути перемогу. У цей час думайте про себе, відловлюйте, чому деякі моменти вас так чіпляють. У них підказки та ключі до того, як грамотно вирішити своє завдання.

У цей період може статися якась дуже дивовижна та чарівна подія: зустріч, знайомство тощо. Ці люди прийдуть не просто так. Поставтеся до них із гостинністю та увагою.

Можливо, саме один із них дасть старт починанню або просуне здійснення мрії вперед.

А хтось із цих людей допоможе тобі позбутися минулої ноші, тяжких думок чи непотрібних історій.

До речі, такі люди не обов’язково прийдуть назавжди. Не прикипай ні до кого, щоб не втратити твердий ґрунт під ногами. Тільки грамотна взаємодія собі на благо.

Якщо у когось на порозі давно стоїть якийсь варіант з вибором, то вже зробіть його нарешті. Відповідь лежить усередині вас, ви її знаєте. Годі вже ховатися від самих себе. Час!

Звичайно, не забуваємо про прибирання та очищення простору.

У сам день Повного місяця ніяких прибирань не виробляємо. Пряма заборона. У цей Повний місяць ми по максимуму виявляємо любов і турботу до себе: балуємо чимось приємним і тим, у чому давно собі відмовляли. Говоримо близьким та коханим добрі слова та навіть компліменти. Себе не забуваємо хвалити, обдаровувати приємними словами та компліментами.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
12 серпня 2022: потужний Повний місяць дивовижних подій

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: