Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Все найгірше про кожен знак Зодіаку. Людям зі слабкими нервами не читати!

Овен

Надмірно імпульсивний та неврівноважений знак. У будь-якому віці поводиться як маленька дитина: репетує голосніше за всіх, тупає ногами, махає руками, закочує істерику. Також людина є егоїстом до мозку кісток. Обов’язково хоче спробувати все, до всього докласти свою силу. А її у протеже Марса чимало. Як і завищених, нічим не виправданих амбіцій.

Смішно те, що помилки і граблі нічому людину не вчать. Завзято б’ється лобом об стіну. Тому і почуття гумору знаку залишає бажати кращого. Тупий солдатський гумор – це про Овна. Занадто прямолінійний, нетактовний і нахабний тип людини. Ніколи не дотримується черги.

Телець

Меркантильна, скупа і розважлива людина. Коли мова заходить про гроші, Телець перетворюється на Скруджа. Надзвичайно консервативний і впертий, дуже повільно розганяється. Стає суцільною мукою для своїх партнерів. Щоб піти на звичайну дружню вечірку, людину треба вмовляти цілий місяць. А до лікарів затягти просто неможливо. Звідси різноманітні хронічні захворювання.

Найчастішою проблемою стає зайва вага. Тельці не знають обмежень у їжі та ведуть малоактивний спосіб життя. Повсякденна поведінка рідко відрізняється добрими манерами. У цій простодушній та приземленій людині дивує лише пристрасть до предметів розкоші. Однак навіть їх він любить дарувати виключно собі, виявляючи природну жадібність.

Близнюки

Ці люди поводяться абсолютно аморально. Моральні принципи у них відсутні геть-чисто. Тому вони часто відбуваються конфлікти з оточуючими, справжній мотив яких просто не розуміють. Занадто легковажно ставляться до почуттів інших, бажають слухати лише себе коханих.

Багато метушаться, виявляють зайві емоції, постійно хитрують та приховують частину інформації. Свої помилки визнавати не люблять, прощення не просять. Вони швидше насолять людині за спиною, розпустять про неї брудні чутки, ніж з’ясують усі протиріччя віч-на-віч. Також Близнюки не вміють концентруватися на чомусь одному. Їхня нестримна тяга до змін відверто бісить близьких людей. Побудувати з Близнюками стабільний союз неймовірно складно. До того ж вони дуже марнотратні, безвідповідально розпоряджаються грошима.

Рак

Людина обожнює вдавати з себе жертву. Усі навколо стають негідниками та ідіотами при цьому. Якщо ж Рак реально поринає в депресію, то краще бігти куди очі дивляться. Інакше можна просто заразитись його жахливою меланхолією. Зате з почуттям гумору у людини все гаразд. Ось тільки він спрямований зазвичай на суперника. Жорстоко посміятися з когось – улюблене заняття підступного Рака.

Це найзлопамятніший і найзліший знак Зодіаку. У тандемі зі Скорпіоном можуть загризти будь-кого. А ще ці люди моторошні ретрогради, що постійно оглядаються в минуле. У всьому вважають за краще покладатися на авторитети, навіть якщо вони давно померли. Люблять покопатися у почуттях інших людей, знайти собі у цьому вигоду. До речі, про вигоду – Раки люблять виставляти себе покровителями. Для важливості набирають зайву вагу, мають багато дітей. Проте насправді допомагають людям рідко.

Лев

Закоханий у собі тотально. За власним сяйвом не бачить нікого. Любить розважатися, спускати великі суми грошей. Пробує всі насолоди, які тільки є на Землі: від натуральних гейзерів – до синтетичних наркотиків. Піде на все, щоби прославитися. Навіть друзів легко зрадить, але вийде на сцену. Тому серед Левів стільки політиків.

Лицемери та горді – вони рідко бувають щирими співрозмовниками. Свою котячу чарівність вони включають тоді, коли їм від людини щось потрібне. З величезним задоволенням займають керівні пости, оскільки це чудова можливість познущатися з інших і отримати всі лаври собі.

Також Леви не можуть жити без лестощів, постійних компліментів. Якщо вони цього не одержують від своїх знайомих, то дуже швидко починають їх ненавидіти, викреслюють зі списку друзів. Свій рот практично не закривають, прагнуть уваги публіки. Цим людям явно не вистачає самоіронії.

Діва

Пам’ятають про дрібні образи ще краще за Раків. Мстять кривдникам безмежно жорстоко. Їхній аналітичний розум дозволяє продумати ідеальний план злочину, і піти при цьому безкарним. При цьому образити їх легше простого: достатньо нагадити у їхньому власному будинку. Вони маніакально повернуті на чистоті та порядку. Набагато легше заслужити їхню зневагу, ніж повагу. Встановлюють непомірні вимоги до партнерів та близьких. А після чергового розставання замикаються в собі і стають педантичними одинаками.

Загальновідома їхня любов до критики. Замість підтримки їхні улюблені люди часто одержують порцію гострих стріл. Навіть дітей не виховують, а скоріше муштрують. Просто Діви щиро вважають, що роблять людині краще. При цьому ранять її в саме серце гірше за ворога. Зі справжнім суперником вони рідко виходять на бій, воліючи боягузливо вичікувати свій момент. А до цього вони збирають гроші (жахливі матеріалісти), свою ненависть і практичні знання.

Терези

Такі ж аморальні, як і Близнюки. Ось тільки роблять свої капості Терези усвідомлено. Нести відповідальність при цьому завзято не хочуть. Часто стають юристами, щоб мати змогу уникнути відплати. Характеризуються боягузливою душею, примхливим характером, потягом до неприборканої розкоші. Їх психіка далека від рівноваги, зазвичай спостерігається перекіс в один бік.

Серед чоловіків часто зустрічаються представники нетрадиційної орієнтації, а серед жінок – чоловікоподібні жінки. Останні можуть нахамити на рівному місці, знищити будь-якого словесно. Не вміють пити, швидко при цьому деградують. Те саме стосується й питань кохання. Союз з Терезами не відрізняється надійністю та стабільністю. Просто можуть кимось захопитися, залишити сім’ю. Якщо гроші у партнера закінчаться – результат буде той самий. Терези надзвичайно корисливі, все вважають за краще вхопити собі. У вихованні дітей дотримуються якихось малозрозумілих ідеалістичних принципів.

Скорпіон

Скільки гидот не кажи – все буде застосовно до Скорпіона. Це чорна діра Зодіаку: сюди стікаються усі людські вади. Навіщо зірки наділили цю людину колосальною силою – абсолютно незрозуміло. Оскільки використовує її Скорпіон лише у тому, щоб розправлятися зі своїми кривдниками. А ворогів у нього багато з таким характером.

Гальма у Скорпіонів відсутні геть-чисто – переходити їм дорогу нікому не рекомендується. Не тільки знесуть, а ще й проїдуться по бездиханному тілі декілька разів. Діють вони нещадно, максимально жорстоко. Ревнують близьких людей до божевілля, нічого ніколи не прощають. З величезним задоволенням роблять погані вчинки: спокушають, провокують, маніпулюють і т.д. Їм подобається знущатися з людьми, бути деміургом. Усіх інших людей вважають плебсом, негідними мурахами. Не соромляться красти, дурити коханців. До речі, в ліжку вичавлюють із людини всі соки, а потім просто йдуть. Можуть навіть кинути кілька доларів і сказати, що ти “більшого не вартий”.

Стрілець

Скандалісти, авантюристи, життєрадісні пройдисвіти. Можуть базікати, переплюнуть навіть Близнюків у цьому. Люблять хамити і голосно з’ясовувати стосунки. З гумором у Стрільців також не все гаразд: він у них завжди з каверзою. Жарти зачіпають особисту гідність людини. Таким чином Стрільці пробують їхню силу, перевіряють здібності інтелекту. При гідній відповіді ретируються, уникають відкритої бійки.

Водять справжню дружбу з алкоголем – п’ють і не п’яніють. Можуть запросто опуститися на дно соціальних сходів, а потім знову піднятися заради сильніших спокус. Усюди шукають пригод на п’яту точку. Часто забувають про потреби своєї сім’ї, пускають гроші на вітер. Сумувати чи перепрошувати при цьому навіть не думають. Співчувати іншому Стрільці категорично не вміють. Вважають за краще дружбу, а не любоа, оскільки надто волелюбні. Звідси безліч шлюбів, нерозбірливість статевих стосунків. Також не люблять комусь підкорятися.

Козеріг

Дуже приземлений, але впертий знак Зодіаку. Любить наполягти на своєму, навіть якщо його думка далека від ідеальної. Економить на всьому: від грошей – до вираження емоцій. Домогтися кохання від черствого Козерога надзвичайно складно. Все, що його цікавить, знаходиться десь вище, у сфері еліти та великих грошей. Близькі люди цим вимогам рідко відповідають, якщо шлюб був укладений Козерогом з розрахунку. А подібне явище часто можна зустріти. Гроші їм потрібні, щоб зайняти високе соціальне становище у суспільстві. Це марнославні шуліки. А ще вони люблять нав’язувати іншим свої правила, вимагати беззаперечного виконання.

Свою поразку Козероги ніколи не визнають, намагатимуться виграти будь-яким способом. Парадокс знаку у тому, що інтелекту йому часто не вистачає. Всю свою життєву теорію вони черпають із чужих джерел.

Водолій

Цинізм цих людей просто зашкалює. Почуття кордону повністю відсутнє. Вони можуть з наївними очима робити неймовірну підлість. При цьому усвідомлюють все чудово, навмисне випробовують терпіння та сили людини. Люблять епатувати публіку, загрожувати світу революціями.

Це дорослі інфанти Зодіаку. Вони не знають різниці між любов’ю та дружбою, своїм та чужим. Партнер-Водолій – це найгірше, що можна уявити. Дуже часто потребує самотності, особистого простору. Про сексуальні потреби іншого навіть не замислюється.

До любовних почуттів ставиться бездушно – розлучається з партнерами як із старою річчю. До шлюбу Водолії приходять пізно. До цього часу вони зайняті лише тим, що порушують усі відомі норми пристойності, і сміяються над збентеженими від зухвалості та образи людей. Їм однаково чим займатися – війною чи науковими дослідженнями. Людське життя їм – умовність. Творчі люди найчастіше стають завсідниками психіатричних лікарень. Їхні ідеї геніальні, але реалізувати їх краще не варто.

Риби

М’якотілі, примхливі та безвідповідальні люди. Їх боягузтво навіть може бути нічим не зрозумілим. Рибам просто ліньки надавати допомогу, діяти рішуче і сміливо. Вони схильні до обману, лицемірства, підступності. Їм подобається бути пристосуванцями. Пливуть за течією і не відчувають із цього приводу жодних докорів совісті. На світ дивляться через рожеві окуляри: бажають всього й більше. Часто пускають сентиментальні слини, пишуть любовні листи уявним принцям та принцесам. Жадають того, щоб їх забрали до земного раю засмагати та пити коктейлі.

Серед представників знаку найбільше алкоголіків та наркоманів. До певного часу їх рятує тільки почуття гумору. Самоіронія у цих людей хороша, але і язвити вони безперечно вміють.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Все найгірше про кожен знак Зодіаку. Людям зі слабкими нервами не читати!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: