Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

8 звичок щасливих людей

Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими. © Авраам Лінкольн

Ніхто не стає щасливим випадково пише fit4brain.com. Це певна життєва позиція, над якою спочатку потрібно працювати, а потім вона починає працювати на тебе. Головне, з чого потрібно почати – це з здатності до відновлення. Психологи вважають, що саме вона – антонім депресії. Це свого роду зброя проти неминучих падінь у житті кожної людини.

Японська приказка говорить: «Впади сім разів, встань вісім».

Працюйте щоб набути наступних 8 звичок, і вони допоможуть відчути себе набагато щасливішим і долати життєві труднощі набагато легше!

Не турбуватися про те, що інші думають про вас

Щасливі люди не дозволяють негативно налаштованим людям впливати на їх самопочуття. Що б не говорили ці люди, все стікає з них, як з гусака вода. Запам’ятайте, що гідна людина – не та, у якої немає недоліків, а та, у якої є гідність.


Завжди у всьому бачити плюси

У всьому поганому є щось хороше. Якщо не вдається розгледіти в ситуації позитивну сторону, щасливі люди створюють її самі. Вони не шкодують про вчинки. Якщо це було добре, то це чудово. А якщо було погано, то це досвід.


Бути завжди доброзичливим і вдячним

Щасливим людям не важливо, як ви виглядаєте або звідки ви родом. Все, що їм потрібно – це ще одна людина, поряд з якою можна сміятися і бути щасливим. Вони не соромляться і не скупі на подяку іншим людям.


Як можна більше посміхатися і бути позитивним

«Ми сміємося не тому, що ми щасливі; ми щасливі тому, що сміємося» ©Вільям Джеймс

Посмішки і сміх – невід’ємна риса щасливих людей. Так склалося, що люди, з якими ми проводимо багато часу, впливають на нас і на наше сприйняття навколишнього світу. Чим більше часу ми проводимо з позитивно налаштованими і оптимістичними людьми, тим більше світлими фарбами буде розфарбована і наше життя.


Знати, що не все в цьому світі ідеально

Важко побороти в собі перфекціонізм, але це необхідно. Все добре в міру. Щасливі люди вміють контролювати прагнення до досконалості.

Вони не докоряють собі за неточності і недоліки. Вони пишаються собою і своїми досягненнями. Іноді деякі речі йдуть не так, як планується, і це нормально.

Неможливо все тримати під контролем.


Жити сьогоднішнім днем

Щасливі люди не чекають вечора п’ятниці, ранку неділі, покупки нової машини, нової квартири. Вони не чекають весни, літа, осені, зими. Адже найжахливіша помилка – це думати, що ти живеш, коли насправді ти лежиш в камері схову в очікуванні життя.


Робити внесок в навколишній світ

Один з кращих способів відчувати себе щасливим – змінювати навколишній світ. Для цього необов’язково рятувати людей або зупиняти цунамі. Іноді досить просто комусь посміхнутися, зробити комплімент або допомогти другу.


Продовжувати вчитися

Щасливі люди цікаві і прагнуть дізнатися нове про світ і людей, що населяють його. Завжди є щось, про що ми ще не знаємо. Інтерес до життя дає енергію, позитивно впливає на мислення і робить дні більш насиченими.

Щастя – це риса характеру. У одних в характері його весь час чекати, у інших безперервно шукати, у третіх – всюди знаходити. © Ельчин Сафарли

Цінуйте прості задоволення, які нічого не варті і з’являються самі по собі – з’їсти морозиво на лавці в парку, погладити кішку, побачити веселку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
8 звичок щасливих людей

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: