Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Коли спати з чоловіком не хочеться. Крик душі однієї жінки!

Переглянула заради інтересу оголошення про знайомства, і побачила жахливе. Зрозуміла, що з таким підходом у чоловіків не тільки знайомств ніяких не буде, а взагалі ніякого майбутнього немає. Тому, що з чого починається дійсно фіговий коханець, так це з перших його слів, запрошуюючих до сеksу.

У більшості своїй оголошення банальні настільки, що є страшна підозра про видання якоїсь таємної інструкції для чоловіків. Тому, що їх фрази не просто не працюють. Вони настільки антисеkс, що хочеться перетворитися в лесбіянку, або стати фрігідною. Що на сайтах, що в житті.

Найбільша помилка – грати в одні ворота, форсувати, не аналізуючи відповідь.

Хтось, наприклад, вбив собі в голову, що потрібен натиск. Іноді це працює, і тоді так, варто продовжувати. А іноді не працює, тоді варто зупинитися. А мужик при цьому просто свято впевнений, що хапання за стегно з особливим млосним поглядом – дивись-но який я досвідчений мачо – (при цьому з боку багато виглядають, як ніби у них різко захворіли зуби) має її завести. Фігушки.

Або ось ще замануха – робота язиком. Чому вона повинна збудитися від фрази, що у тебе язик-віртуоз? Ну, ок перевірить з цікавості. І що буде? Туга зелена буде. І обопільна думка: коли все це закінчиться? Тому що 99% чоловіків, хрін з вами – 80% – робити жінці приємно не вміють. Тому що не мають уявлення ні про жіночу анатомію, ні про фізіологію. Стукають по інтимних місць, як по клавішах піаніно.

Або ось ще одна дивна вимога – точно ще до зустрічі підтвердити, що буде інтим.

Начебто тепер не зрозуміло, навіщо все затівалося. А потім ще багато разів перепитувати. Навіщо це робиться, для чого. Навіщо ви потрібні, якщо без інтиму?

Ну, прийшла вона до нього в будинок, залишилися наодинці. Чого зображати з себе хрін зрозумій що, адже згоду на сеkс де-факто вже висловлено, чого ти поводитися як струмом вдарений?

Не треба зображати взагалі нічого. Ваші кривляння помітні, і коштують величезних зусиль не сміятися в деяких місцях. Просто будьте природними. Просто будьте нормальними.

Досвідчені ловеласи чинять по-хитрому, починають відзеркалювати поведінку партнерки. Дають їй шанс почати все самій. Коли вона сама вирішила, коли вона вже готова – це нормальні коханці розуміють. А хрінові коханці починають хапати за всі місця, способом, описаним вище, готова жінка до цього чи ні.

І ще одна фраза, що вбиває лібідо наповал: ти якій позі віддаєш перевагу?

Ееее… як би хрін знає, може їй вже додому пора, у неї там молоко з плитки втікає, праска не вимкнена.

Взагалі, будь-які фрази, що стосуються фізіології процесу, для багатьох жінок як відро холодної води. Не вмієте красиво говорити про це – краще мовчіть. Якщо вона зараз поруч з вами, значить, в принципі вона допускає сеkс. Інакше, навіщо їй витрачати свій час?

Не треба цього, не треба витягати з неї сеkс, витрушувати, як груші з дерева. Нехай дозріє і сама впаде. Всі ці вимоги включають одне бажання – бігти.

Тому хороший коханець – не той, хто досконало вивчив всі пози камасутри, а той, хто дозволив зробити жінці перший крок, хто уважно стежить за її реакцією, не вдає з себе більше, ніж він є.

Взагалі, побільше фантазії, чому б тобі не запросити на «філіжанку кави» фразою: “Підемо, я намалюю тобі щастя?”, а не заманювати кунілінгусом і іншою дурницею.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Коли спати з чоловіком не хочеться. Крик душі однієї жінки!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: