Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Друге дихання: 5 способів повернути пристрасть у ваші стосунки

Не має значення, скільки часу ви зустрічаєтеся. Рано чи пізно настане момент, коли вам двом доведеться попрацювати над тим, щоб знову повернути колишню пристрасть у ваші стосунки. Наші поради допоможуть вас у цій справі.

1. Експериментуйте у ліжку

Відкиньте убік всі комплекси і зробіть те, що давно потай мріяли, але не вирішувалися втілити у реальність. Сексуальні костюми, рольові ігри, нова модель поведінки – все це має стати вашими помічниками на шляху до розпалювання пристрасті. Не варто переживати, що партнер якось не так зрозуміє, якщо ти зустрінеш його ввечері в костюмі сексуальної вчительки. Скоріше, його приємне здивування виллється у ваш пристрасний сеkс, і ця твоя маленька вистава чудово розвіє одноманітні будні.

2. Урізноманітнюйте дозвілля

Вечорами фільм вдома чи похід у кафе? Настав час змінювати установки. Склади список місць, де ви ще не були, але хотіли б відвідати. Цей спосіб хороший тим, що ви не тільки побуваєте в незвіданих місцях, а й подивитеся один на одного з несподіваного боку. У нових обставинах звичні речі відкриваються під іншими кутами, тому цей метод хороший за всіма параметрами.

3. Трохи ревнощів

Зовсім небагато. Коли пара перебуває у тривалих стосунках, на жаль, партнери починають сприймати одне одного як належне. Мовляв, він нікуди не піде і завжди буде поряд. У такі моменти здається, що особливо старатися для таких стосунків не варто. Щоб розпалити пристрасть, треба змусити партнера трохи ревнувати. Особливо, коли йдеться про чоловіка, у природі якого закладено необхідність домагатися та оберігати своє. Тому трохи ревнощів до колеги чи друга — це те, що оживить ваші стосунки.

4. Несподівані подарунки

Ми звикли дарувати подарунки у певні дати та події. Щоб освіжити ваші стосунки, спробуйте частіше дивувати партнера приємними сюрпризами. Це не має бути якийсь дорогий подарунок, суть цього заходу в несподіваності. Із цього можна навіть влаштувати невеликий квест: партнер шукатиме сюрприз, а на фініші отримає не лише його, а й тебе.

5. Зовнішні зміни

Це стосується не лише дівчат, яким це зробити простіше, а й чоловіків. Оновлена ​​зачіска або стиль одягу подарують партнеру відчуття нової людини поруч із собою. Цей маленький прийом допоможе освіжити ваші стосунки і подарує вам обом нові емоції.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Друге дихання: 5 способів повернути пристрасть у ваші стосунки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: