Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Звички дружини, які не дають чоловікові фінансово рости

А у вас є такі звички? Прочитайте уважно і ніколи так не робіть.

За спостереженнями за парами дуже заможних людей, не можна сказати, що однозначно всі жінки мають один і той же типаж: красиві, вдячні, правильні. Я говорю про ті пари, де чоловік і жінка давно разом, починали майже з нуля і чоловік досяг фінансових висот досить глобального рівня. У таких парах зустрічаються і жінки-сірі мишки, і жінки-мегери, які знецінюють чоловіка постійно і є всім незадоволені, і жінки-матусі, які виносять мозок.

1. Звичка вселяти страх

  • “Ну куди ти лізеш, нам і так вистачає, а раптом там ти…, а раптом там тебе”.
  • “Давай потихеньку, всі ситі, взуті. Туди не ходи, це не роби…”

Такій жінці здається, що вона підтримує, оберігає чоловіка, намагається бути потрібною і невибагливою. АЛЕ! Вона тим самим вселяє чоловікові найгіршу для розвитку емоцію – страх.

Страх паралізує чоловіка і він боїться йти вперед, пробувати нове, ризикувати, займати лідерську позицію. Все це веде чоловіка до ригідності (все життя на одній посаді, з погаслими очима).

2. Звичка економити і бути надмірно господарською

“Бач яка я економна: нам зайвого не треба, поносимо довше, поїмо дешевше і так далі. Тут заощаджу на дорозі, тут на якості продуктів, тут на розвитку дітей”.

А навіщо чоловікові рости і фінансово розвиватися, якщо і так вистачає?

3. Звичка не хотіти нічого

Звичка бути без бажань.
Зручна Жінка.
Або Втомлена Жінка.
А так же Жінка, яка всім завжди Повинна.

Це типажі Жінок, які нічого не хочуть для себе, для сім’ї, для радості і відпочинку, для розвитку, для будинку, коротше для всіх сфер життя. Та, якій ніколи не бракує всього того, що у неї вже є. І вона не потребує більшого, скоріше навпаки, говорить: “Ну навіщо нам нова машина, більше квартира, найкраща школа дітям, адже і так нормально, все як у людей”. Це робить чоловіка практично імпотентом в сфері фінансового розвитку. Але ж хотіла як краще, щоб не перенапружувався.

Чоловік хоче бути потрібним. Йому за природою належить розвиватися. І іноді поруч вічно незадоволена, “страшна” жінка краще мотивує і більше має від свого чоловіка, ніж поступлива і самостійна красуня.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Звички дружини, які не дають чоловікові фінансово рости

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: