Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

“Нерозумна людина завжди видає багато шуму”… Кожне слово – в ціль!

Розумні люди не шумлять. Нерозумний – завжди видає дуже багато шуму…

Уже давно визначив для себе одну важливу якість людини нерозумної. Нерозумна людина видає дуже багато шуму. У всіх сенсах цього слова.

Нерозумна людина дуже гучна за кермом. Вона сигналить довго, безглуздо і нервово.

Нерозумна людина не здогадується, що автомобільний сигнал винайшли колись для того, щоб попереджати небезпечні ситуації на дорозі. Сигнал вона використовує для вираження емоцій – завжди негативних.

Нерозумні люди взагалі люблять галасливі машини. Ці самі, які проїжджають по вулицях з диким гуркотом. Нерозумній людині здається, що рев її машини робить її більш значимою в очах оточуючих. Навколишні, якщо вони розумні люди, бачать перед собою просто дуже великий шматок звукового сміття. І, так, це сміття.

Нерозумні люди голосно говорять. По телефону, в особистій бесіді, в великому зібранні. Обмінюються деталями, подробицями та іменами, посвячуючи в свої справи всіх оточуючих. Ці деталі, треба відзначити, зазвичай не дуже важливі. Тут все дуже просто – по-справжньому важливі деталі ніхто оточуючим не розповість. Важливі речі люблять тишу.

Нерозумні люди люблять гучну музику. Треба зауважити, що це рідко буває хороша музика. Чомусь так трапляється, що музика, яку люди слухають дуже голосно, рідко буває якісною. Завжди дивувався цьому парадоксу, але це дійсно так.

Нерозумна людина видає багато шуму. У всіх сенсах цього слова. Тому що тут, в соцмережах, теж зустрічаються нерозумні люди. І вони теж дуже багато шумлять. Всі гучні звинувачення, заяви, викриття, всіма так улюблені конфлікти, всі спростування і оголошення війни рідко робляться розумними людьми.

Розумні люди вважають за краще міркувати, обмірковувати, обґрунтовувати, будувати текст.

Розумні люди навіть в соцмережах не шумлять.

Розумні – не кричать. Не вторгаються в простір оточуючих. Не надають собі значущості пустопорожніми розмовами. І взагалі, чим розумніша людина, тим менше від неї шуму. І тим приємніше з нею буває.

Можливо, так відбувається тому, що розумна людина розуміє – шуму зараз і так занадто багато. У всіх сенсах цього слова.

Yerzhan Yessimkhanov

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
“Нерозумна людина завжди видає багато шуму”… Кожне слово – в ціль!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: