Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Оскар в студію: 4 найбільші брехуни за гороскопом

Вони тонко грають на почуттях інших.

Для чотирьох представників зодіакального кола прямолінійність не є однією з основних чеснот людини. Вони можуть домогтися бажаного, приміряючи маски і граючи ролі.

Астрологи назвали знаки гороскопу, які очолюють рейтинг головних удавальників і обманщиків зодіакального кола.

Переслідують вигоду

Представники вогняного знака досить прямолінійні люди і рідко щось приховують, вважаючи за краще говорити безсторонню правду. Однак якщо Овни засумніваються в ваших щирих намірах або відчують фальш, кращих удавальників вам буде не знайти. Вони не будуть думати двічі, особливо в тому випадку, якщо переслідують вигоду.

Грають на почуттях

Подвійність натури Близнюків робить їх відмінними акторами, здатними підлаштуватися під настрій співрозмовника і втертися в довіру практично до будь-кого. Вони в усьому шукають свою вигоду і тонко маніпулюючи на почуттях легко домагаються свого. Однак, якщо Близнюки дорожать відносинами, вони десять разів подумають перш, ніж обманювати і лицемірити.

Заради особистого успіху

Чутливі і емоційні представники знака стихії води воліють віддавати те, що отримують. Вони можуть розпізнати лицемірство і, розпізнавши недобрі наміри людини, влаштувати йому пастку. У Раків дуже розвинена інтуїція, яка допомагає розпізнавати брехню. Але саме вони можуть обманювати близьких людей, якщо це принесе їм особистий успіх.

Привертати увагу

Леви вміють брехати настільки віртуозно, що можна з легкістю повірити навіть в найдивніші історії. Люди вогняного знака будуть прикидатися тільки тоді, коли це принесе вигоду, однак на зраду вони не здатні. Люблять прибрехати Леви і для того, щоб звернути на себе увагу. Вони рідко брешуть рідним і близьким, а ось оточуючим варто бути напоготові.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Оскар в студію: 4 найбільші брехуни за гороскопом

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: