Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Чоловік пізнається у… ванній

Хочете більше дізнатися про чоловіка – зазирніть до нього у ванну. За тим, як чоловік поводиться під час купання, можна про нього дуже багато сказати…

Ванна кімната – одне з небагатьох залишених нам цивілізацією місць, де можна не озиратися на норми суспільної моралі й побути самим собою. А жінки тим часом можуть зробити певні висновки про характер чоловіка за тим, як він приймає ванну.

СПІВАК
Якщо людина співає, отже, їй добре. Чоловік отримує задоволення від життя і насолоджується кожною його хвилиною. У нього є хобі, заради якого він може пожертвувати багато чим. Якщо в такого мужчини є вибір – заробити чи весело провести час, він обере другий варіант. З чоловіком, який співає у душі, ваше життя буде цікавим, але нестабільним – інколи грошей не вистачатиме навіть на хліб.

ХЛЮПАЄТЬСЯ
Мужчина, який проміняв душ на ванну, – чутлива натура, його легко образити. Сідаючи у ванну, він медитує, читає, намагаючись забути про проблеми на роботі. Якщо при цьому він ще й використовує ароматичні олійки, пінку чи сіль для ванни, варто насторожитися: для чоловіків, у яких все нормально з орієнтацією, така поведінка нехарактерна. А може, ви просто недостатньо ніжні з ним. Ось він і намагається компенсувати дефіцит ласки у ванній кімнаті.

ПОВІЛЬНИЙ
Бувають такі чоловіки, які якщо вже залізуть у ванну, то це надовго. Якщо у квартирі спільний санвузол, жінкам таких „чистюль” можна тільки поспівчувати – стрибатимуть на одній нозі довго.
Такі чоловіки потребують „твердої руки”. Їх треба завжди підстьобувати. Одне слово, для жінок з диктаторським норовом такі чоловіки – ідеальний варіант. Адже „чистюля” напевне знає про свої недоліки, і критику на власну адресу сприймає безпретензійно, навіть із подякою.

АКУРАТИСТ
Кожен рух такого чоловіка наповнений глибоким змістом. Він користується тільки одним сортом мила, шампуню, зубної пасти і крему для бриття, а до інших має стійку відразу. Предмети на поличці він розкладає в строго визначеному порядку. Це, певна річ, добре. Ви зловили на гачок джентльмена… Але при цьому він зануда, яких світ не бачив, до того ж любить усіх повчати, як жити.

РОЗЗЯВА
Це антипод акуратиста. Він живе так, ніби завтра не настане. Стаючи під душ, він не думає про такі дрібниці, як мило, рушник та чиста білизна. Тому він може помитися дитячим шампунем (добре, що не вашою фарбою для волосся), витертися халатом і почистити зуби чужою щіткою. За такими великими дітьми у ванній треба завжди наглядати.

ВРАНЦІ ЧИ НА НІЧ
Чоловіки діляться на дві категорії – одні впевнені, що душ треба приймати вранці, інші роблять це ввечері. „Соловейки” вбачають у вранішніх водних процедурах „солодку пігулку” перед важким робочим днем. А душ ввечері допомагає змити з себе не тільки бруд, але й негативну енергію. Крім того, вечірній душ свідчить про повагу чоловіка до жінки, з якою він лягає у ліжко.

“ПОТРИ МЕНІ СПИНКУ”

Коли чоловік просить кохану про цю послугу, зовсім не обов’язково, що він хочу інтиму. Радше він чекає жіночої уваги та захоплення його волохатим тілом, силою. Тому, які б зручні мочалки не висіли у ванній, він однаково кличе до себе вас. Зайдіть увечері – не пошкодуєте…

ТЕХНОКРАТ
Чоловік, який любить напустити туману і який має кілька зайвих тисяч доларів, може дозволити собі обладнати ванну кімнату за останнім словом техніки. Нині навіть у звичайнісінькій квартирі можна встановити ванну з гідромасажем чи душову кабіну з кількома автоматичними програмами і водонепроникним телевізором. Все це дуже добре, але власники цього добра самі зізнаються, що рідко користуються цими „наворотами” і жалкують про даремне витрачені гроші. Тому шанси на те, що власник джакузі не надто вміє розпоряджатися грошима, чималі.

СТРИБУН

Такі щоразу стрибають до вас у ванну. Якщо чоловік хоче кохання у ванній кімнаті, він заходить тоді, коли ви не чекаєте цього. Задум цей і приємний, і небезпечний. Висока температура та вологість перевантажують серце, а слизькі покриття створюють ризик падіння. Але все залежить від жінки. Якщо вона після такої „ванни” відчуває себе зґвалтованою – треба наводити порядок у стосунках. А якщо секс був бурхливим та приємним – вашому особистому життю можна позаздрити.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чоловік пізнається у… ванній

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: