Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно

Масажуючи палець по 1 хвилині в день, здивуєтеся, що трапиться з тілом

Китайська мудрість …

Старовинна методика китайської медицини “Джин шин джитсу” засновується на вченні про те, що на нашому тілі є точки, відповідальні за стан органів. Тим самим масажуючи ці точки, ми покращуємо їх роботу. У світі ця методика несправедливо притиснена іншими, дорожчими практиками лікування. Але сьогодні ми поговоримо про те, як масажування пальців може покращити роботу наших органів.

Точок на тілі є безліч. Потрібні роки, щоб навчитися правильно працювати з ними. Тому ми почнемо з найлегшого, з наших пальців.

Великий палець

 

 

Якщо у вас прискорене серцебиття, то промасажуйте великий палець протягом хвилини. Адже саме там знаходяться точки, які відповідають за серце і легені також.

Вказівний палець

У випадку, якщо у вас болить живіт, або виникли проблеми з травленням, промасажуйте вказівний палець. Це допоможе роботі  шлунково-кишкового тракту.

Середній палець

 

 

 

Якщо у вас запаморочення, проблеми зі сном, нудота або будь-які інші симптом неправильної циркуляції крові, спробуйте помасажувати середній палець. 

Безіменний палець

Поганий настрій? Можна з’їсти трохи шоколаду, але масажування безіменного пальця – не гірша альтернатива. Тим більше, на фігурі це не відіб’ється.

Мізинець

 

 

Біль в нирках та головний біль знімає масажування мізинця. Цей метод вже давно застосовують в лікарській практиці Китаю при захворюваннях нирок та мігренях.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Масажуючи палець по 1 хвилині в день, здивуєтеся, що трапиться з тілом

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: