Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Притча про чотирьох жінок. Є над чим задуматися!

Колись давно жив король, у якого було 4 дружини. Більше всіх, він любив наймолодшу четверту свою дружину. Він обдаровував її дорогим одягом, подарунками, пригощав всілякими ласощами зі свого столу і балував кращими делікатесами. Він завжди давав їй все найкраще…

Також сильно він любив і свою третю дружину. Дуже пишався нею і показував сусідам — ​​королям, вихваляючись. Але завжди боявся, що в один прекрасний день вона залишить його і піде до іншого.

Сильно любив він свою другу дружину. Вона була його найкращою порадницею і завжди була добра, уважна і терпляча з ним. Коли б у короля не виникали проблеми, він знав, що завжди може розраховувати на неї, і вона допоможе йому впоратися з труднощами.

Перша дружина короля була більше всіх віддана йому, вкладала багато сил, стежачи за його здоров’ям і всім королівством. Проте, король не любив її і, не дивлячись на її глибоку і безумовну любов до нього, ледь її помічав.

Одного разу Король захворів і зрозумів, що дні його полічені і жити залишилося зовсім мало. Розмірковуючи про своє розкішне життя, він раптом зрозумів і подумав: «У мене ЧОТИРИ дружини, але коли я помру, я буду в повній самотності».

Він покликав до себе четверту дружину і запитав: «Я любив тебе більше всіх, одягав в кращі наряди і дбав про тебе більше, ніж про інших. Зараз, коли я вмираю, ти підеш зі мною? «Ні, ні за що!» — відповіла четверта дружина і пішла, не додавши більше ні слова. Її відповідь була для короля, як гострий ніж у серце.

Засмучений, він покликав третю дружину і сказав: «Я любив тебе все життя, тепер, коли я вмираю ти підеш зі мною? «Ні!» — відповіла третя дружина. «Життя занадто хороше, коли ти помреш, я знову вийду заміж». Серце короля захололо.

Він запитав другу дружину: «Я завжди звертався до тебе за порадою, і ти завжди була поруч і допомагала мені. Коли я помру, підеш ти зі мною? «Вибач, але в цей раз я не зможу тобі допомогти, — відповіла друга дружина, — найбільше, що я можу для тебе зробити, це супроводити тебе до могили». Її відповідь розбила серце короля. Він був спустошений і розчавлений.

Раптом пролунав голос: «Я піду з тобою! Неважливо куди ти підеш, я піду за тобою «. Король побачив свою першу дружину. Вона була дуже втомленою, худою, виснаженою і занедбаною, так як страждала від багаторічної зневаги і забуття. Дуже здивований і засмучений король сказав: «Мені належало краще піклуватися про тебе, коли у мене була така можливість!!!».

Насправді, у кожного з нас є такі ЧОТИРИ дружини.

Наша четверта дружина — це наше ТІЛО. І як би чудово ми не дбали про нього, коли прийде наш час, воно покине нас.
Наша третя дружина — це наше МАЙНО. Коли ми помремо, все воно дістанеться іншим людям.
Наша друга дружина — це наші БЛИЗКІ і ДРУЗІ. Неважливо, як сильно вони любили і підтримували нас при житті, після нашої смерті, щонайбільше, що вони можуть зробити для нас — це проводити нас до могили, молитися…

А наша перша дружина — це наша ДУША. Часто покинута, забута в нашій гонитві за багатством, владою і задоволеннями цього світу. Однак, тільки вона і є головна частина нас самих, яка завжди йде вслід за нами, куди б ми не пішли.

Пам’ятайте, думайте і дбайте про ДУШУ свою, бо вона єдине наше багатство, і тільки вона буде супроводжувати нас до Престолу Господа і ніколи не покине нас у Вічності.
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Притча про чотирьох жінок. Є над чим задуматися!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: