Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Ідеальне співвідношення віку в союзі чоловіка та жінки

Є у шлюбному (чи партнерському) союзі таке поняття, як співвідношення віку. Ідеальним вважається таке, за якого чоловік старший на чотири, п’ять чи сім років.

Допустима, хоч і менш гармонійна, різниця в 8-12, що визначає вже інше покоління. У світі, що швидко змінюється, люди різних поколінь ризикують взаєморозумінням у побутовому, культурному, світоглядному планах.

Дуже небезпечно, якщо чоловік чи жінка старша на 30 років. Такі шлюби нещасні, проте все ж таки зустрічаються і користуються популярністю, наприклад, у літніх акторів, які обирають собі наречених серед першокурсниць.

У такому разі той, хто старший, мимоволі підживлюється життєвою енергією іншого (оджасом). Сам він омолоджується, а інший скорочує свою молодість та тривалість життя.

Не цілком добре, якщо партнери – ровесники, адже в цьому випадку вони дуже схожі, а тому не шукають точок дотику, і їм стає нестерпно нудно. Вони можуть добре один до одного ставитися і бути славними товаришами, однак такий шлюб зазвичай недовговічний.

РОВЕСНИКИ МОЖУТЬ БУТИ ЩАСЛИВІ ОДНЕ З ОДНИМ, КОЛИ В ОДНОГО З НИХ ДУЖЕ СИЛЬНО ВКЛЮЧЕНА РОДОВА КАРМА.

Якщо один із партнерів старший за іншого на ОДИН рік, то, швидше за все, він стане тим чи іншим способом придушувати природу молодшого.

Коли жінка старша, чоловік повинен мати дуже потужну енергетику і силу волі, щоб створити їй енергетичний захист. В іншому випадку вона мимоволі почне ставитись до партнера як до сина чи молодшого брата.

Їй важко буде утриматися від того, щоб не проявляти материнську, а не подружню турботу.

Благополучний шлюбний союз все ж таки можливий, якщо чоловік психологічно і духовно старший і має авторитет в очах жінки. 

Автор: І.І. Вітрів

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ідеальне співвідношення віку в союзі чоловіка та жінки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: