Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Корисно

Десять несподіваних ознак, що у чоловіка з’явилася інша

Чоловік залишає біля вас свій телефон? Робить подарунки? Викидає улюблені старі штани? Можливо, у нього з’явилася інша!

Ви, ймовірно, вже наперед знаєте все попереджувальні сигнали, що вказують на роман чоловіка на стороні: він ховає свій телефон подалі, дивно поводиться тощо. Але деякі чоловіки досить швидко призвичаїлися маскувати будь-яку сумнівну поведінку, після якої жінка запідозрила б його у “лівих” зв’язках.

Якщо ви помітите щось з цих, здавалося б, нешкідливих речей, це означає, що дуже ймовірно, що ваш чоловік зустрічається ще з кимось.

Він погано відгукується про певну жінку

Буває, що чоловік часто згадує в розмові з вами якусь знайому йому жінку – колегу, наприклад. І це, природно, насторожує вас і попереджає, що там «щось відбувається». Але є і більш вигадлива версія «згадки». Це коли він говорить про іншу жінку, наприклад, про знайому або колегу, але образливо, щоб ви не думали, що вона становить загрозу для ваших стосунків. А насправді між ними щось є.

Він раптово оновлює свій гардероб і питає вашу думку про його вигляд

Ви могли б з полегшенням спостерігати, як він викидає ці страшні штани, які він любить носити. Але якщо він кардинально змінює свій стиль, це може бути ознакою того, що у нього нова жінка, яку він хоче вразити. Можливо, ви задоволені тим, що він запитує вашу думку про новий одяг, але це може бути його розумною тактикою, яка не дозволить вам запідозрити його в інтрижку.

Ваше інтимне життя змінилося на краще

Тепер він робить всякі цікаві і приємні вам речі під час близькості, яких раніше він не робив. Запитайте себе: це він начитався всяких чоловічих статей для підтримання вогню у ваших стосунках або ж тренується на вас, щоб потім порадувати якусь іншу жінку?

Він залишає свій телефон поруч з вами

Так, саме залишає біля вас, а не ховає. Тобто він не хвилюється, що залишить телефон без нагляду поруч з вами, поки буде на кухні або у ванній. Ви можете подумати, що це точна ознака того, що йому можна довіряти, але це також може означати, що він досить розумний і розважливий. В такому випадку він просто кожен раз робить «зачистку» у своїх повідомленнях і месенджерах, щосили намагаючись показати свою відданість вам.

Він завалює вас подарунками

Іноді гулящі чоловіки раптом стають максимально уважними до своїх дружин, тому що відчувають свою провину перед ними. Якщо ваш чоловік раптово завалює вас квітами і прикрасами, коли для цього немає приводу, це може бути ознакою того, що у нього є інша. Інакше чому він раптом так старається?

Він дуже старається, щоб стати кращим в усьому

Вас повинні насторожити зміни не тільки в його зовнішності. Якщо ваш чоловік раптово змінює поведінку, хоче стати «кращим з кращих» або він хоче змінити роботу, хоча явних причин нема і раніше про це не говорив, це може бути тому, що інша жінка впливає на нього таким чином.

Він весь час вередує і нарікає на роботу

Коли чоловік вередує, ви подумаєте, що у нього інтрижка на стороні. Якщо ж він розповість вам причину своїх примх, наприклад, величезний стрес на роботі, вам відразу стане спокійніше, і ви подумаєте, що це так здорово – адже він відвертий з вами. Якщо ж ваша інтуїція все ще говорить вам, що щось не так, не дивлячись на його виправдання, ви повинні послухати її. Він дійсно може бути примхливим, тому що він незадоволений вашими стосунками, і використовує роботу як виправдання, щоб ви перестали ставити йому запитання.

Він більш спонтанний, ніж зазвичай

Вам напевно сподобається, якщо ваш чоловік раптом стане більш веселим і спонтанним. Але такі зміни можуть бути і ознакою його роману на стороні. У нього зашкалює адреналін через те, що з’явилася інша жінка. Хвилювання змушує його ризикувати. Тому, коли він раптом пропонує вам взяти незаплановану відпустку і вирушити кудись удвох ось так різко, будьте напоготові.

Він мало не виштовхує вас на зустрічі з вашими подругами

Раніше він сумував за вами, коли ви їхали з подружками на вихідні за місто, а тепер сам пропонує вам зателефонувати своїм красуням і поїхати з ними кудись. Хммм. Може, він хоче провести наступні вихідні без вас?

Його цікавлять речі, до яких він був байдужий

Чоловік ніколи не виявляв інтересу до собак, але тепер він раптом хоче цуценя. Він ніколи не дбав про здорове харчування, тепер же переключився на органічну кухню. Якщо він так змінюється, коли справа стосується його інтересів, можливо, він просто бере приклад з іншої жінки. Негідник.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Десять несподіваних ознак, що у чоловіка з’явилася інша

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: