Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

У життя цих знаків Зодіаку незабаром може повернутися колишнє кохання

Минуле так просто не забути…

Хоча раніше вам здавалося, що ви уникнули всіх труднощів розлучення, зустріч із колишнім коханням покаже, як сильно ви помилялися. Колишнє кохання так просто не забути, і воно навіть може відродитися з попелу.

Спочатку це виб’є вас із рівноваги, а потім поставить перед вибором. Навесні така непроста любовна ситуація очікує представників кількох знаків Зодіаку, тому радимо перевірити, чи не належите ви до них.

Овен

Минуле нагадає вам про себе. У вашому випадку використання старої фрази «прощавай, минуле» недоречно, оскільки навіть птахи знають, що від карми не втекти.

Колишнє кохання може знову зв’язатися з вами. Він ніби випадково зателефонує вам зі словами: «Привіт, просто хотів поцікавитися як у тебе справи і чим ти зараз зайнята». З цього все й почнеться.

Висока ймовірність примирення, яка започаткує серйозні відносини. Що ж, удачі!

Близнюки

Близнюки теж пізнають на собі всю міць долі та карми. Народжені під цим знаком переживатимуть непрості події, що не дасть їм уникнути зустрічі із привидами минулого.

Того, хто тривалий час страждав від самотності, чекає створення міцних і стабільних відносин. А тим, кого вже пов’язують емоційні стосунки з іншою людиною, доведеться їх переосмислити. Якась вища сила змусить вас знову зв’язатися з людиною, яку ви не бачили вже дуже давно, але до якої у вас досі глибоко всередині теплі почуття.

Рак

У житті Раків не все так гладко. Справа йде в такий спосіб — ваш будинок, стосунки та шлюб безперечно перебувають під величезним тиском, як і кар’єра. Але спокій, терплячість, наполегливість та рішучість допоможуть вам вирішити свої емоційні проблеми.

А ще вам доведеться битися з привидами свого минулого. Ви просто не можете протистояти поклику того, що оволоділо вашим серцем. Ви шукатимете можливість отримати ще одну його дозу, чого б це вам не коштувало.

Ті Раки, які протягом року не могли знайти своє кохання отримають ще одну можливість. Використовуйте її.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
У життя цих знаків Зодіаку незабаром може повернутися колишнє кохання

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: