Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Мова тіла чоловіків. Ця стаття навчить вас читати його як відкриту книгу!

Ви можете вважати, що для того, щоб дізнатися, чи подобаєтеся ви чоловікові, потрібно почути підтвердження з його вуст. І це дійсно так: кому хочеться мучитися порожніми припущеннями? Однак хлопці можуть дати вам зрозуміти, що у них є до вас почуття, навіть не розкриваючи рота.

А вся справа в мові тіла. Давайте подивимося, які ознаки можуть вказувати на те, що чоловік до вас небайдужий.

1. Він піднімає брови

Зазвичай люди піднімають брови від здивування, але може бути і зовсім інша причина. Наприклад, ви знали, що ми піднімаємо брови, щоб ширше відкрити очі і мати кращий огляд? І це відбувається на рівні підсвідомості. Тому якщо під час розмови з хлопцем ви помітите, що він піднімає брови, це може бути ознакою того, що він хоче краще вас розгледіти. Ще, швидше за все, йому цікаво вас слухати. Тільки не попадіться, розглядаючи його брови!

2. Він йде в ногу з вами

Якщо хлопець йде з вами в ногу, тим самим він показує вам, що вважає вас рівною собі і чесно хоче проводити з вами час. Якщо ж ви помітите, що хлопець завжди хоче бути на крок попереду вас, то, можливо, він більше зайнятий собою, а не вами (крім випадків, коли вас може підстерігати потенційна небезпека – це буде лише означати, що він хоче вас захистити).

3. Торкається за своє горло

Може прозвучати дивно, але якщо хлопець торкається до свого горла під час розмови з вами, це може говорити про щось важливе. Якщо під час приємної розмови з вами чоловік так робить, це означає, що він по-справжньому зацікавлений і хоче справити хороше враження. Але з іншого боку це може свідчити і про те, що хлопець щось від вас приховує. Так що будьте уважні!

4. Він торкається до вашого передпліччя

Коли він так робить, можна вважати це знаком, що все йде в правильному напрямку. Якщо під час розмови хлопець торкається до вашого передпліччя, це означає, що він починає відчувати до вас почуття. Ви йому цікаві, і він вважає вас привабливою.

5. Він довго дивиться вам в очі

Мусимо визнати, це явна ознака, але не можна про неї не згадати. Якщо чоловік постійно зустрічається з вами очима, це свідчить багато про що. До того ж, більшість хлопців і самі знають, що візуальний контакт означає інтерес до людини. Проблема в тому, що це знання може зіграти з вами злий жарт. Наприклад, хлопець, який хоче склеїти вас на одну ніч, може спеціально заглядати вам в очі, щоб домогтися потрібного ефекту. Тому стежте і за іншими сигналами, які можуть розповісти вам про те, що його наміри нечесні.

6. Він поправляє волосся

Дівчата постійно граються з волоссям, тому їм здається це звичайною справою. Але хлопці просто так зачіску не поправляють. Цей жест означає, що він нервує і хоче вразити вас.

7. Він віддзеркалює ваші рухи

Це дуже важливий момент. Якщо хлопець повторює за вами рухи, це означає, що він відчуває до вас почуття. Адже ми підсвідомо повторюємо руху тих людей, які нам цікаві.

8. Він нахиляється до вас

Коли хлопець хоче бути ближче до вас, але боїться порушити ваші кордони, він трохи нахиляється до вас. Якщо хлопець так робить, він вважає вас дуже привабливою. До речі, часто чоловіки нахиляються кілька разів перед тим, як поцілувати дівчину – з кожним разом все ближче і ближче, як ніби перевіряють, чи не проти ви.

9. Його зіниці розширені

Щоб помітити це, необхідно перебувати досить близько. Якщо ви бачите, що у хлопця розширюються зіниці, коли він дивиться на вас, ви йому, швидше за все, подобаєтеся. Люди не можуть контролювати цей процес, так що це вірний знак.

10. Він показує зуби, коли усміхається

Як всім відомо, хлопці з малого віку вчаться ховати свої емоції. І чоловіки, усміхаючись, набагато рідше показують зуби, ніж жінки – просто тому, що їх з дитинства вчать виглядати серйозно і мужньо. Але це грає нам на руку – адже так ми точно можемо побачити, відчуває хлопець до нас почуття чи ні. Якщо він усміхається у всі тридцять два зуба, – це значить, що ви не тільки зводите його з розуму, але він також відчуває себе комфортно з вами, настільки, що забуває приховувати свої емоції.

11 . Він метушиться

Якщо хлопець метушиться під час розмови з вами, це, швидше за все, означає, що він нервує, тому що ви йому подобаєтеся. А якщо він при цьому ще й торкає волосся і широко усміхається… що ж, тут сумнівів бути не повинно. Коли збігається відразу кілька ознак, це щось та означає.

12. Він переминається з ноги на ногу

Здавалося б, навіщо йому переступати з ноги на ногу, якщо ви йому подобаєтеся. На те є кілька причин. Можливо, він хоче підійти до вас ближче, але боїться, що ви відсторонитеся, і тому переминається, намагаючись вирішити, що ж робити. А, може, він хоче навіть поцілувати вас і збирається з мужністю. Загалом, як би там не було, якщо ви помітили цей рух, ви хлопцю подобаєтеся.

13. Його стопи повернені до вас

Навряд чи вам захочеться бути спійманими за розгляданням його стоп, але ось вам їжа для роздумів: якщо стопи і коліна хлопця повернені до вас, ви йому подобаєтеся. Звучить шалено, але це так! Однак також варто звернути увагу і на протилежну ситуацію: припустимо, ви сидите напроти хлопця, і бачите, що він повертає ноги в іншу від вас сторону: це вірна ознака того, що він вами не зацікавлений.

14. Він сидить з розсунутими ногами

Нехай це не така 100% ознака, як деякі з перерахованих вище, але згадати її все одно варто. Іноді, якщо хлопець сидить з розсунутими ногами, це всього лише означає, що йому так зручно. Але може і означати, що він відчуває себе комфортно у вашій компанії: він розслаблений і ні про що не хвилюється, він просто добре проводить час. Так, це може свідчити про те, що він бачить в вас друга, але ознака-то все одно позитивна!

15. Він доторкається до вашого коліна

Це ще одна очевидна ознака, але хотілося б детальніше пояснити, чому хлопці так роблять. Вони чинять так по одній з двох причин: або він знаходить вас фізично привабливою жінкою, але нічого більш, і йому потрібен привід, щоб доторкнутися до вас, або ви йому по-справжньому подобаєтеся, і він хоче показати вам це не дуже явним способом. Адже цей жест більш інтимний, ніж погладжування передпліччя, але при цьому не надто бентежить. Він просто хоче побачити вашу реакцію, перш ніж діяти далі.

16. Він кладе руки на стегна

Коли хлопець кладе руки на стегна, це не означає, що він хоче виглядати крутим. Він просто встановлює свій авторитет, хоче виглядати впевненим в собі і надійним чоловіком. А якщо в кімнаті є інші хлопці, це може бути показником того, що йому навіть не потрібно боротися за вашу увагу. З іншого боку, така поза свідчить про те, що він хоче довести щось. Загалом, він бажає, щоб ви звернули на нього увагу в позитивному ключі.

17. Він робить глибокі вдихи

Звучить безглуздо? Однак не поспішайте списувати цей пункт з рахунків! Адже якщо ви помічаєте, що хлопець робить глибокі вдихи, це говорить про те, що він хвилюється, чи намагається надути груди, щоб виглядати крупнішим і вразити вас (самці залишаються самцями як в дикій природі, так і в цивілізованому суспільстві). Звичайно, не варто спиратися на цей пункт, якщо ви разом займаєтеся спортом, піднімаєтеся в гору або дивіться фільм жахів – в цьому випадку він або втомився, або наляканий. Але в звичайній ситуації це говорить про те, що він намагається заспокоїти биття серця, адже ви йому подобаєтеся!

18. Він облизує губи

Швидше за все, ви вже і так знаєте, що це добра ознака! Однак тут має важливе значення контекст. Наприклад, якщо ви вирішили пообідати разом, і він тільки що вгризся в жирне куряче крильце, то, швидше за все, він просто злизав сік з губ. Але в звичайній ситуації цей жест говорить про те, що він хоче вас поцілувати!

19. Він озирається, коли йде

Якщо ви хлопцю подобаєтеся, і він насолоджується вашим товариством, йому не захочеться залишати кімнату після закінчення побачення. Тому, коли він буде йти, він обов’язково обернеться, щоб подивитися на вас в останній раз.

20. Він танцює з вами, навіть якщо не дуже хороший в цьому

Це сміливий крок. Якщо ви на побаченні, і хлопець запрошує вас на танець, і не просто запрошує, а дійсно танцює, це свідчить про його впевненість в собі. Якщо чоловік не соромиться танцювати перед вами, це не тільки означає, що він настільки впевнений в собі, що не боїться здатися смішним, але ще і хоче бути ближче до вас.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Мова тіла чоловіків. Ця стаття навчить вас читати його як відкриту книгу!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: