Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Дорогі жінки, ніколи не йдіть на компроміс із собою заради чоловіка

Дорогі жінки, ви гідні ніжності. Ви гідні рук, які будуть дбайливо тримати вас, але і вселяти сили. Ви гідні, щоб вас цінували, щоб вас вважали дивом.

Дорогі жінки, ви гідні чоловіка, який завжди буде поруч. Ви заслуговуєте не того, щоб вам все дали, а щоб вам допомогли досягти всього того, чого ви хочете. Ви гідні партнера, який допоможе вам рости, а не зламає вас. Ви гідні чоловіка, який підніме вас, коли ви впадете, не боячись, що ви підете дальше, ніж він.

Дорогі жінки, ви гідні кохання. Ви гідні доброти і турботи, очей, які дивляться на вас захоплено, і розуму, який хоче пізнати вас. Ви гідні голосу, який не принижує вас, навіть якщо чоловік не згоден з вами.

Дорогі жінки, ви гідні, щоб вас цінували. Ви гідні, щоб вас помічали. Ви гідні, щоб вас поважали і слухали, навіть коли ваша відповідь «ні».

Дорогі жінки, ви гідні того, що ви приносите в цей світ: пристрасті, любові, сил і турботи. Ви гідні чоловіка, який зрозуміє бажання вашого серця. Ви гідні чоловіка, що не проситиме вас змінитися, щоб підходити під його ідеал, який буде рости і розвиватися разом з вами.

Ви гідні чоловіка, що не проситиме вас йти на компроміс зі своєю особистістю, особливо, якщо вас самих все влаштовує в собі.

Дорогі жінки, будь ласка, ніколи не дозволяйте собі прогинатися або ламатися заради чоловіка, який не розуміє, чого ви вартуєте.

Не плутайте кохання з хіттю, з егоїстичними бажаннями, з чиїмось бажанням скористатися вами.

Не плутайте любов з чиїмось егоїзмом.

Чоловік, який вас кохає, ніколи не переступить через вас. Він не буде приглушати ваше світло, просити вас змінюватися, робити вам боляче в ім’я любові. Чоловік, який вас кохає, не буде ставитися до вас з неповагою, не буде ігнорувати ваші бажання, ставити вас в ситуацію, в якій вам некомфортно або навіть небезпечно.

Чоловік, який вас кохає, не буде змушувати вас відчувати, що вам потрібно йти на компроміс з собою, щоб бути з ним. Тому що це не кохання, це маніпуляція.

Ви не повинні бути в таких хворих відносинах, тільки щоб не бути однією. Ви не повинні дозволяти цього, тому що ви нібито цього і заслуговуєте, тому що ви нібито повинні отримати з цього урок.

Послухайте, кохання – це не урок. Кохання – це не про те, щоб змінити когось під себе. Кохання – це не про те, щоб применшити чиїсь почуття, не про те, щоб зробити боляче одному, щоб стало краще іншому.

Кохання – це усвідомлювати, хто ти, як особистість, поряд з кимось іншим. Це пристрасть і заохочення. Це щира турбота, навіть в моменти повного хаосу в житті. Кохання – це бачити і вірити в краще в когось, це намагатися бути краще разом і один для одного. Кохання – це помилки і краса. Це означає віддати комусь своє серце і довіряти, що він буде оберігати його, як і ви його серце.

Кохання – це нелегко, але воно не повинне руйнувати вас. Воно не повинне бути небезпечним місцем, де ви втрачаєте себе, щоб прогнутися під чиїсь бажання і примхи.

Дорогі жінки, будь ласка, вистачить підлаштовуватися під чоловіків, які не гідні вас. Будь ласка, вистачить міняти себе, щоб бути тим, що йому потрібно. Будь ласка, вистачить думати, що вам потрібно бути менше собою.

Будь ласка, вистачить говорити собі, що це кохання, тому що це не так.

Дорогі жінки, будь ласка, знайте, що людина, з якою ви повинні бути, підніме вас, а не опустить, вона надихне вас, а не принизить. Вона буде вселяти в вас сили, а не послаблювати вас словами і вчинками. Вона буде йти на компроміси разом з вами, а не вимагати, щоб ви змінилися до невпізнання.

Дорогі жінки, якщо ви відчуваєте подібний тиск, будь ласка, майте сили піти. Майте сили знати, хто ви, і чого ви вартуєте. Знати, що це не кохання.

Дорогі жінки, не йдіть на компроміс із собою заради будь-якого чоловіка. І цінуєте себе досить, щоб не погоджуватися на менше, ніж кохання, якого ви гідні.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Дорогі жінки, ніколи не йдіть на компроміс із собою заради чоловіка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: