Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Три знаки Зодіаку, які будуть ідеальними друзями

Ми розповімо про три знаки Зодіаку, з якими дружити одне задоволення.

Як відомо, дружба – це щось особливе, і коли зірки вибудовують особливий зв’язок між людьми, магія відбувається прямо перед нашими очима.

Овен

Для цих життєрадісних вогняних знаків веселощі є обов’язковою умовою. Тому, коли справа доходить до дружби, енергійні Овни тяжіють до приятелів, яким подобаються спонтанні пригоди, вечірки і багато веселощів.

Близькі по духу вогняні знаки Лев і Стрілець часто стають швидкими друзями: будучи вогняними, Лев і Стрілець можуть не відставати від вибухових витівок Овна. Але ніщо не зрівняється з особливим зв’язком Овна з Близнюками, цікавим повітряним знаком.

Дружба Овна і Близнюків насправді корениться в створенні проблем, так що будьте уважні: ці двоє складають воістину динамічний дует. Коли мова заходить про пустощі, зверніть увагу на цю енергійну пару друзів.

Телець

Телець – перший земний знак зодіаку, тому їм необхідно, щоб все – в тому числі і їх спілкування – було засноване на реальності. Їм важко, коли їхня дружба абстрактна, тому не дивуйтеся, якщо ваш Телець не дуже добре підтримує стосунки на відстані… Тельцям важко відчувати себе в безпеці в далеких зв’язках.

Тельців приваблюють друзі, які поділяють їхні смаки, в буквальному сенсі – вони люблять планувати довгі і смачні обіди зі своїми приятелями.

Козеріг і Діва – земляні знаки – відображають прагматичні почуття Тельців, оскільки вони також цінують якісний час (і якісні обіди).

Однак наприкінці дня дружба Тельця і Рака може виявитися найбільш непорушною: оскільки обидва ці знаки цінують безпеку, вони будуть впевнені, що забезпечать один одному емоційну підтримку під час численних життєвих злетів і падінь.

Близнюки

У Близнюків серед знаків Зодіаку дещо своєрідна репутація. Цьому повітряному знаку притаманна подвійність. Близнюки – це тонни веселощів! Вони можуть пристосуватися до будь-якої ситуації, що робить їх соціальними метеликами зодіаку.

Чарівні, доброзичливі і дуже поступливі, вони є прекрасними компаньйонами. Близнюки легко сходяться зі схожими за духом повітряними знаками Терезів і Водолія, але їх зв’язок з вогняним Овном особливо чарівна.

Оскільки Овен і Близнюки надзвичайно цікаві істоти, вони завжди знайдуть спосіб розважити один одного, що обов’язково призведе до дружби на все життя… і безлічі неприємностей.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Три знаки Зодіаку, які будуть ідеальними друзями

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: