Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Який колір вам підходить по знаку Зодіаку

Кожен Знак Зодіаку, крім талісманів, має і власні кольори, що підкреслюють його кращі риси. Іноді їх наявність або відсутність навіть визначає працездатність і настрій.

Овен

Представникам даного знаку Зодіаку відмінно підходить червоний колір і всі його відтінки, яскраві і насичені. Цей колір здавна асоціюється з високою активністю, енергією, сміливістю і силою.

Телець

Основний колір для вас — синій, який несе умиротворення і впевненість. Заспокійливо впливає рожевий колір: будучи змішанням червоного і білого, він також вказує на прагнення до комфорту.

Близнюки

Найближчим кольором для Близнюків є жовтий, тому що він енергійний, яскравий і символізує рух. Представникам даного Знака він стимулює творчі сили і активність. Зелений додає самоповаги і наполегливості.

Рак

Основними кольорами Раків є сріблястий і сірий. Вони асоціюються зі спокоєм і місяцем, заспокоюють мінливі емоції. Для підняття духу добре підійде помаранчевий, як досить оптимістичний колір.

Лев

Золотий колір викликає відчуття процвітання і краси, а ще він характеризує серцеву щедрість Лева. Для стабілізації експресивних емоцій вам підійде білий колір, а помаранчевий обов’язково підніме настрій.

Діва

Шляхетний коричневий колір найкраще підходить практичним Дівам, тому що асоціюється з раціональним мисленням, а також землею і її дарами. Зелений стимулює розум і є символом процвітання.

Терези

Терезам переважно вибирати пастельні тони, в першу чергу блакитні, зелені та колір морської хвилі. Блакитний для Терезів є основним кольором, який допомагає знайти рівновагу і гармонію з собою.

Скорпіон

Суперечливому і важкому характеру Скорпіонів відмінно відповідає пурпурний колір і всі темні відтінки червоного. Вони асоціюються з міццю і таємничістю, властивими народженим в цей період. Чорний колір також ідеально підходить для вас.

Стрілець

Представникам даного Знака варто зробити вибір на користь глибоких відтінків фіолетового, що асоціюються з проявом амбіцій, влади і розкоші. Він є складовим з синього і червоного, поєднуючи два протилежних за якостями кольору так само, як в характері Стрільців поєднуються протилежності.

Козеріг

Стабільному і стійкому характеру Козерогів підходить коричневий колір, оскільки він уособлює стійкість і стабільність. Представникам даного Знака Зодіаку в принципі підходять темні тони, так як вони асоціюються зі стриманістю, дуже властивою для Козерогів якістю.

Водолій

Переважні неяскраві відтінки, в першу чергу, блакитний і зелений. Основним якістю Водоліїв є прагнення до пізнання. Саме ці тони відмінно допомагають стимулювати мислення. Ще одним кольором для представників даного Знака є сріблястий.

Риби

Всі лілові і фіолетові відтінки якнайкраще підходять народженим в цей період. Вони часто асоціюються зі змінами і спотвореннями, уособлюють здатність Риб проникати в почуття і емоції інших людей, їх екстрасенсорні навички.

Говорячи про кольори, слід пам’ятати, що мається на увазі не одяг даного кольору, а сам колір як такий і його вплив на представників різних знаків Зодіаку!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Який колір вам підходить по знаку Зодіаку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: