Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

17 речей, які чоловіки в жінках люблять найбільше

Чоловіків приваблює в жінках краса, витонченість, почуття гумору і хазяйновитість, пише Mesmerizing Words. Але що ж зводить їх з розуму? Вам теж цікаво? Тоді продовжимо.

17 якостей, якими володіють найчарівніші та найпривабливіші жінки

Спокій та врівноваженість

З королевою драми цікаво тільки на початку відносин. Але сімейне життя з такою жінкою загрожує чоловікові істериками, імпульсивними вчинками, постійним з’ясуванням відносин і перетворенням життя в вічну драму.

Чистота

Краса – це не тільки вдало підібраний макіяж, стильний одяг і модна зачіска. Чоловікам більше до вподоби жінки з чистими волоссям і доглянутою шкірою від яких приємно пахне. Тонна штукатурки на обличчі – не дуже привабливе видовище.

Інтелект

Чоловікам швидко набридають жінки, з якими нема про що поговорити. Самої краси недостатньо, щоб утримати чоловіка.

Інтелект і гарне почуття гумору, на додаток до краси, ось що дійсно зведе його з розуму.

Турботливість

Інстинктивно чоловіків і жінок приваблюють люди, які могли б подбати про них в разі, якщо з ними щось трапиться в майбутньому. Багато жінок дотримуються цього критерію при виборі супутника життя, хоч можуть і не визнавати цього.

Креативність

Нестандартний погляд на життя, вміння вирішувати проблеми творчо – ось що чоловік шукає в майбутній дружині. Йому потрібна супутниця, яка не боїться брати на себе відповідальність, обговорювати завдання, ставити цілі і разом їх досягати.

Дисциплінованість

Чоловіки шукають жінку, яка допоможе вести домашнє господарство, буде ростити дітей не тільки в любові, а й в строгості.

Адже самоконтроль та дисциплінованість – запорука успішного майбутнього.

Лояльність

Коли чоловік зустрічається з жінкою, він спостерігає за тим, як та відноситься до своїх близьких і друзів. Якщо вона із зневагою або просто погано відгукується про них, варто задуматися, якою ж вона буде дружиною і матір’ю.

Дружелюбність

Немає нічого більш спокусливого, ніж скромність і шанобливе ставлення до оточуючих.

Щирість

У сучасному світі можна легко створити картину ідеального життя за допомогою соціальних мереж, але справжній чоловік шукає щиру жінку.

Зрілість

Зрілість не має нічого спільного з віком людини. Розумова і емоційна зрілість – унікальні якості, притаманні не кожній жінці. Ось чому чоловікам так подобаються мудрі жінки – з ними не потрібно няньчитись, як з дитиною.

Оптимізм

Немає нічого більш сексуального і привабливого, ніж жінка, яка бачить склянку наполовину повною, а не наполовину порожньою.

Пунктуальність

Ніхто не любить чекати. Чоловіки розуміють, що протилежній статі потрібен час на підготовку, але пунктуальна жінка вміє цінувати чужий час і не стане витрачати його даремно.

Уміння відпускати

Це чудово, коли людина бореться за свою мрію, але іноді потрібно вміти визнати поразку і відпустити те, чого нам не досягти.

Романтичність

І чоловіки, і жінки хочуть, щоб партнер хоч трохи був в душі романтиком. Приємно, коли дарують квіти, влаштовують романтичні вечори і приємні сюрпризи. У відносинах з романтиком іскра любові ще довго не згасне.

Повага до інших

Варто поважати чужі кордони. Це цінують усі.

Співчутливість

Коли ми концентруємося на власних потребах та бажаннях, то забуваємо про інших. Байдужість і холодність відлякують оточуючих, а особливо чоловіків.

Любов

Ніхто не хоче бути у відносинах, де немає любові.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
17 речей, які чоловіки в жінках люблять найбільше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: