Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

10 фільмів про кохання, від яких перехоплює подих

Якою б вона не була – складною, красивою, нерозділеною – любов здатна перемогти всі перешкоди на своєму шляху, залишаючи відчуття неосяжного щастя. Які труднощі постають між двома люблячими серцями, чим жертвують заради кохання, що змушує любити – про це і про багато іншого в добірці “Між нами, дівчатками” про велике почуття.

Кохайте та будьте коханими!

Винні зірки

Красива, хоч і сумна історія любові подається в дуже незвичайній манері. На відміну від штампованих підліткових мелодрам, стрічка приправлена ​​дотепними діалогами героїв, їх же здоровим цинізмом і чорним гумором, який тут дуже доречний.

Вічне сяйво чистого розуму

Можна забути що завгодно: вимкнути праску, оплатити рахунок, погодувати рибок. Ось тільки забути про свою кохану людину, яка заподіяла вам біль, стерти спогади про неї, викинути з серця ті емоції, які вона викликає практично неможливо.

Закохайся в мене, якщо наважишся

Все змінюється. Дружба виростає в любов, діти стають дорослою парою, дитяча дурощі перетворюється в жорстоку гру. Фільм вчить нас тому, що щастя не дістається задарма, завжди потрібно чимось жертвувати. І що любов завжди того варта.

Будинок біля озера

Читаючи опис до фільму, можна подумати, що фільм про фантастичну історію кохання всупереч простору і часу. Насправді ж це історія про те, як страшно взяти і зізнатися собі і іншій людині в справжніх почуттях, зробити крок, який запросто може перевернути все життя з ніг на голову.

Ангел-А

Незвичайна історія про любов: любов до ближніх, любові до себе і любов до Парижу. На відміну від інших фільмів в добірці, тут немає гучних заяв, шквал емоцій і поцілунків. Однак, від картини неможливо відірватися.

Ніколи не відпускай мене

Стрічка змушує задуматися про швидкоплинність та цінності людського життя і про те, що ми маємо право, а що не має права змінити особисто. Це не просто кіно про любов. Це дуже складна історія відносин люблячих один одного людей, яких об’єднує смиренність перед неминучою і невідступної загибеллю.

Якщо тільки

У повсякденній суєті ми часом забуваємо про свою другу половинку, заглиблюємося в роботу і побутові проблеми. Цей фільм нагадує, що потрібно цінувати кожен момент, дарувати любов близьким і не допускати байдужості в стосунках між коханими.

Один день

Кохання – досить банальна тема. Про неї багато говорять, пишуть, знімають, показують драматичні сюжети з хеппі-ендом, де любов завжди перемагає, незважаючи на важкі випробування і негаразди. Але тут зовсім інша історія. Мораль цієї байки – не потрібно витрачати час на пошуки швидкоплинного щастя, коли воно так близько.

Пам’ятна прогулянка

Часом ми вважаємо за краще відмовитися від чогось, якщо знаємо, що це завдасть нам біль. Головний герой готовий зробити що завгодно, щоб провести якомога більше часу зі своєю коханою, незважаючи на думку його друзів і батьків, небажання дівчини зав’язувати стосунки і усвідомлення, що все це – не назавжди.

Любий Джон

«Дорогий Джон» – це приголомшлива драма про любов: до Батьківщини, до близьких і, звичайно, про кохання жінки і чоловіка. Ця картина розповідає про те, що любов можна зберегти на відстані, про те, що життя – це боротьба, яку не можна переривати ні на хвилину, як це робить Джон. І про те, що іноді люди повинні дбати не тільки про своє щастя.

 

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
10 фільмів про кохання, від яких перехоплює подих

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: