Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Сила жінки в її енергії

  • Чи помічали ви, що інколи дуже успішний чоловік, змінивши жінку, раптом втрачає все? А навпаки? Здавалося б безнадійний невдаха, а поруч з жінкою раптом злітає в соціальному плані буквально до небес?
  • Чи замислювалися ви коли-небудь про те, чому навколо так багато красивих, розумних, але самотніх жінок?
  • Чому навколо одних безліч чоловіків, незважаючи на вік і зовнішність, а інші залишаються самотніми?
  • Чому такій розумній, красивій, та ще й господині чудовій, раптом починає зраджувати її чоловік?
  • Чому у когось в сім’ї любов зберігається роками, а у когось вже давно згасли почуття?
  • Задавали собі питання, чому одні зберігають молодість роками, а інші старіють швидко?

Відповідь на ці запитання проста й складна водночас. Вся справа в енергії. Енергія править світом, притягує і утримує його.

Жінка –  згусток енергії, завдяки якій вона, як магнітом, притягує чоловіків, притягує можливості, гроші, корисні знайомства і найголовніше – може все це утримати.

Можливо виникне питання: «Навколо так багато енергійних жінок, які досягли колосальних успіхів в соціальному житті, так чому ж вони самотні, нещасні, а часто ще й мають захворювання жіночих органів?

Вся справа в тому, що ми говоримо не про звичну енергійність. Ми говоримо саме про жіночу енергію.

Природою жінці дана можливість володіти великою силою. Однак в сучасному суспільстві більшість жінок зовсім не прагнуть отримати до неї доступ. Маги називають цю ситуацію «Жіночим парадоксом» і говорять про те, що подібний стан речей не є нормою.

Наші предки визнавали найважливіші відмінності між чоловіками і жінками. Жителі стародавнього світу оспівували красу і диво цих відмінностей. Вроджені сили і здібності, унікальні для жінок та чоловіків, підлягали осмисленню і використанню для процвітання і здоров’я. Всіх жінок вважали еманацією Великої Богині, а всіх чоловіків – еманацією Великого Бога.

Жінки століттями передавали секрети про те, як накопичити, зберегти і посилити жіночу енергію. Та жінка, яка володіла цими секретами і вміла користуватися своєю енергією, володіла колосальною могутністю. Для цієї мети жінки опановували ритуальні практики, медитували, використовували мудри, які є магічним кодом для спілкування з богами і силами природи.

В Індії існували священні школи, храми і традиції, що високо цінували жінок. Створені жінками і для жінок ці школи були засновані на прямій передачі знань від жінки до жінки, від покоління до покоління. За допомогою священних ритуалів жінки налаштовували себе на інтенсивне світло і енергію духовних царств і передавали цей світ всім істотам. І все це для того, щоб очистити своє тіло і розум, і жити в єдності з жіночим потоком і в контакті зі своєю силою.

Більш того, жінки вчилися загострювати свої почуття до такої міри, що могли передбачати можливі захворювання і розганяти негативну енергію. Цілительство – ось ще одна прерогатива жінки, що йде з давніх часів.

А чи знаєте ви про те, що в давнину шамани, вирушаючи в свої психоделічні подорожі, садили поруч з собою жінку. І вона їм потім розповідала, де вони були, а також була для них провідником в тонкому світі.

Жінки отримували силу стихій. Для жінки це легко. Кожна стихія давала жінці свій дар, вода – інтуїцію, жіночність і м’якість, земля – мудрість, вогонь – пристрасність і сексуальність, а повітря – гострий розум і проникливість.

Ось, наприклад, якщо у жінці багато повітря, вогню, але не вистачає води, то ми бачимо перед собою ту, що в сучасному суспільстві часто називають «стервом». Вона приваблює своєю сексуальністю, блискучим розумом, але через деякий час чоловік від неї йде. Він просто не витримує напруги. Ну немає в ній глибокої м’якості води. А тепер уявімо, що води цілком достатньо, але повітря мало. Така жінка дуже легко дістається чоловікові, але в ній ні краплі здорової стервозності. Результат – її не цінують! Ну а якщо немає вогню… Здогадайтеся самі… Вона просто навіть не цацікавить!

Жінка, наповнена жіночою енергією, що знаходиться в контакті зі своєю суттю, легко привертає і утримує чоловіків, любов, гроші, гармонію. Така жінка хвилею своєї енергії підносить свого чоловіка до вершини успіху. Така жінка зачаровує не своєю зовнішністю, а своєю енергією.

Чоловіки жадають таких жінок. Більше того – вони їм необхідні. Чоловіки готові світ кинути до ніг такої жінки за одну ніч. Вони на підсвідомому рівні знають, що одна ніч з такою жінкою може змінити їх життя.

Але найголовніше в наступному: жінка під час близькості коригує і зцілює світлове поле чоловіка.

Саме здорове світлове поле дозволяє чоловікові ефективно діяти в цьому світі. Саме цю здатність несвідомо шукає чоловік в жінці. Але для того, щоб мати таку можливість, світлове поле самої жінки повинно бути сильним і здоровим. І в давнину жінки обов’язково періодично усамітнювалися, медитували, міркували і таким чином відновлювали своє світлове поле.

Якщо у чоловіка світлове поле пошкоджено, він не може втілити свої мрії, реалізувати свої плани, заробити грошей і отримати владу. Отримуючи відновлення через секс, чоловіки несвідомо хочуть ту жінку, в якій відчувають наповненість. Якщо жінка позбавлена ​​енергії, якщо світлове поле у ​​ній самій зруйноване, то неважливо, що вона молода, багата і гарна. Вона порожня, і тому жоден чоловік не захоче її. Вони просто не бачать і не відчувають в ній жінку.

При цьому якщо ви не знаєте, як відновлювати свою енергію, то ви її втрачаєте.

Час, стреси, робота позбавляють жінок енергії, і до тридцяти п’яти-сорока років багато хто отримує внутрішню спустошеність. І тоді чоловік починає шукати нові джерела, заводячи романи з більш молодими.

Здоров’я, особисте щастя, матеріальний добробут жінки залежать від її енергії і внутрішнього стану.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Сила жінки в її енергії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: