Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

6 фраз, які не можна говорити хлопцеві

 Ці фрази варто назавжди викинути зі свого любовного лексикону:

«Та ти поводився, як ідіот, на Дні народження Каті, два роки тому»

Чому не можна такого говорити: докорами бойфренда помилками з минулого ти не тільки гальмуєш розвиток ваших відносин, а й заводиш його в глухий кут. Ще ніхто не вигравав від маніпуляцій з почуттям провини, тому постарайся утриматися від подібних, застарілих звинувачень.

“Ні я не злюсь!”

Чому не можна такого говорити: такий пасивно-агресивний тон позбавляє вас з хлопцем одного з головних умов здорових відносин – здатності чесно і відкрито висловлювати свої емоції і переживання. Крім того, показуючи образу всім своїм виглядом, але не кажучи ні слова про її причини, ти викликаєш у чоловіка горезвісний «вибух мозку» – він збентежений і просто не розуміє, що зробив не так. Результат? Ти злишся і ображаєшся ще більше.

«Тобі на мене наплювати»

Чому не можна такого говорити: вітаємо, ти тільки що образила свого бойфренда – навмисне чи ні. Сказавши, що йому на тебе наплювати, ти одним махом знецінила все те хороше, що він для тебе коли-небудь робив і продемонструвала, що його почуття до тебе не грають ніякої ролі.

«Ти знав, що я буду в офісі допізна і все одно не заїхав за мною, хоча говорив, що заїдеш!»

Чому не можна цього говорити: очікувати, що хлопець буде завжди в твоєму розпорядженні, значить, ігнорувати його право на власне життя. Звичайно, якщо він дав тобі слово і не дотримав його, ти можеш вимагати пояснень. Але раптом у нього на це були серйозні причини? Загалом, для початку, розберися в ситуації, а вже потім обурюйся.

«Ага, так чому б тобі не зустрічатися з нею замість мене?»

Чому не можна такого говорити: ця фраза показує твоєму партнерові те, чого показувати категорично не можна, а саме твою невпевненість в собі і занижену самооцінку. Подумаєш, він сказав, що його колега сьогодні була в гарній сукні, хіба це привід одразу ж пропонувати йому взяти її в дружини? Якщо абстрагуватися від жартів, то самоприниження і припущення, що тебе легко можна проміняти на іншу потрібно повністю виключити зі спілкування з бойфрендом. Не те він дійсно задумається над тим, щоб піти твоєю порадою.

«Ти з тих, хто тусується на вечірках, багато п’є і спить з ким попало»

Чому не можна такого говорити: можливо, в минулому твій бойфренд дійсно так жив або ти думаєш, що він так жив, але не знаєш напевно. У будь-якому випадку, якщо він відверто розповів тобі про свої «гріхи молодості», а ти таким чином про них згадуєш, то просто не виправдуєш його довіри. Набагато краще було б поставитися до них з любов’ю і розумінням, показавши йому, що підтримуєш і приймаєш його всього, навіть разом з помилками.

За матеріалами cosmo.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
6 фраз, які не можна говорити хлопцеві

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: