Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Як наші звички створюють нас

Коли ви щодня що-небудь робите, з часом це входить у звичку. Цей список по-справжньому потужних звичок, дотримуючись яких, ви повністю зміните ваше життя.

Спочатку ми створюємо свої звички, а потім наші звички створюють нас.

Джон Драйден

Корисні звички

Ранок

1. Прокидатися рано-вранці. Для мене встати о 5 ранку і приділити для себе коханого багато часу перед роботою – задоволення.

2. Робіть фізичні вправи. Колись я поставив перед собою мету – 4 рази в день займатися фізичними навантаженнями. Але в результаті скоріше відкладав все на завтра. І потім зрозумів, що краще я займатимуся спортом один раз на день, але це стане моєю звичкою.

3. Перегляньте, а краще всього перепишіть свої цілі. Щодня я намагаюся стати ближчим до своїх цілей. Той факт, що я розпочинаю свій день з перегляду своїх цілей, говорить про те, що впродовж дня я все більше розумію, чого хочу добитися. Як говорить канадський письменник Робін Шарма: “Чим вища ваша усвідомленість, тим кращий вибір ви можете зробити. Коли ви робите кращий вибір, ви бачите кращі результати”.

4. Слухайте музику і читайте книги, які зможуть вас мотивувати, адже вранці весь день здається безмежною можливістю. Я мотивую себе вранці, слухаючи аудіокнигу або ж читаючи книгу, яка може мене надихнути.

5. Візуалізуйте свій майбутній день. Я люблю на декілька хвилин закрити очі та уявити, що б я хотів, щоб сталося сьогодні. Дивно, але це дуже часто працює.

6. Напишіть список того, що необхідно зробити. Я часто записую у свій щоденник список важливих завдань, які треба зробити впродовж дня. Коли я виконую те або інше завдання, то викреслюю його або навпроти певного пункту ставлю галочку. Це дуже просто, але повірте – дуже ефективно.

7. Перевірте заголовки новин. Мені здається, дуже важливо розуміти і знати, що відбувається в суспільстві і у світі в цілому. Врешті-решт, повинні ж ви вміти підтримати розмову на будь-яку тему. Інакше іноді доведеться почувати себе абсолютно нецікавим співрозмовником.

8. Блог: я вважаю, що у блогах є багато корисного. Почніть вести свій блог, і він допоможе вам розвинути свою креативність, завести нових друзів, а іноді навіть зможе принести вам якийсь дохід.

9. Знайдіть час для того, щоб добре виглядати: реалії життя – навколишні люди дійсно нас судять по зовнішності. Я перед виходом завжди переконуюсь, наскільки добре я сьогодні виглядаю.

День

1. Посміхніться. Найімовірніше ви не раз чули про те, наскільки важливо посміхатися, але, як кажуть: “здоровий глузд – явище дуже рідкісне”. Я стараюся впродовж дня завжди посміхатися. І повірте, це не лише мене робить щасливішим, але ще й допомагає посміхатися іншим людям.

2. Виділіть найважливіше. Я намагаюся не зосереджувати увагу на завданнях, які мають бути виконані терміново, але не являються значимими. Насамперед необхідно робити найважливіші завдання. Навчіться розставляти свої пріоритети.

3. Не давайте надто багато обіцянок, краще просто робіть. На роботі я намагаюся робити все  максимально, приділяю увагу дрібницям і деталям, які багато хто упускає. Перед кожним завданням я ставлю певні дедлайни, і коли це можливо, намагаюся впоратися зі всім заздалегідь.

4. Будьте активні. Бути активним, значить, проявляти ініціативу і брати на себе відповідальність за те, що сталося. Кожен раз, коли я хочу щоб щось сталося, я ставлю собі питання: “А що я можу зробити для того, щоб це сталося”?.

5. Добре харчуйтеся. Замініть чипси, солодощі та шоколадки на фрукти, овочі (морква і селера, до речі, прекрасно жуються) і горіхи.

6. Будьте ближчими до природи: для прекрасного самопочуття чудово проводити час на свіжому повітрі. В робочі дні я намагаюся прогулюватися в обідню перерву.

7. Підтримуйте зв’язок із друзями. Я намагаюся щодня відправляти смс своїм друзям. Це,на мою думку, прекрасний спосіб підтримувати зв’язок, навіть якщо ми всі дуже зайняті.

8. Відкладайте. Принаймні, 10% від зарплати я намагаюся відкладати. Кращий спосіб відкладати гроші – це скоротити свій щоденний ліміт.

Вечір

1. Завжди знаходьте час для своєї сім’ї. Мені здається, що бути вдома більшість вечорів – це надзвичайно важливо.

2. Знаходьте час для себе. Також я вважаю, що важливо приділяти час і для себе самого. Зайнятися чимось, що я люблю: почитати, подивитися улюблений фільм, помедитувати, зайнятися йогою, послухати музику або ж сходити в спортзал.

3. Займайтеся прибиранням: будинок, в якому повно мотлоху, може стати причиною безладу в голові й заплутаних думок. Для того, щоб залишатися на вершині, треба жити в чистоті.

4. Відволікайтеся. Я намагаюся вимикати комп’ютер і телевізор на 30-60 хвилин перед сном, щоб мозок відпочивав. Коли я це роблю, то сплю набагато спокійніше.

5. Огляд свого дня. Я вважаю, що це чудовий спосіб контролювати наскільки ближчим я став до своїх цілей. Чи виконав я всі завдання у своєму списку? Чи пройшов мій день так, як я планував? Якщо ні, то з чим це пов’язано?

6. Зізнавайтеся в коханні. Не треба припускати, що всі члени вашої сім’ї і так знають, що ви їх любите. Особисто я говорю слова кохання своїй дружині і синам, принаймні, раз на день.

7. Лягайте спати не надто пізно. Перша корисна звичка в цьому списку (прокидатися рано-вранці) розпочинається з того, щоб лягати спати не надто пізно. Тоді хороший сон вам гарантований.

За матеріалами tutkatamka.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як наші звички створюють нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: