Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Переваги і недоліки всіх знаків Зодіаку

Кожна людина індивідуальна і неповторна, але астрологи впевнені, що на формування характеру важливий вплив чинять зірки. Давайте подивимося, як знак Зодіаку впливає на нас.

Якості Овнів

Насправді, Овни – дуже ніжні і наївні люди. Та ще й дуже романтичні, через що легко закохуються. Однак, розчарувавшись, можуть швидко і без жалю відмовитися від колись коханої людини. Це зовсім не характеризує Овнів як вітряних і несерйозних людей: просто вони не терплять зради і фальші. Якщо представник цього знаку знайде впевненість в партнері – він буде відданий йому навік.

Привабливі якості: пристрасть, безрозсудна мужність, щедрість, прямолінійність, наївність, сліпа віра.

Відразливі якості: імпульсивність, агресивність, хворобливе самолюбство, ревнощі.

Якості Тельців

Представники цього зоряного знаку – дуже надійні, вірні, господарські та ласкаві, але при цьому – дуже вперті люди. Як і Овни, Тельці ніколи не прощають зраду. Навіть якщо вони зроблять вигляд, що пробачили, пам’ятати про це будуть завжди. Самі ж Тельці на зраду практично не здатні. Цінують комфорт, тому люблять оточувати себе розкішшю. Мають підвищену самооцінку.

Привабливі якості: ощадливість, цілеспрямованість, терпіння, відданість.

Відразливі якості: забобонність, ревнощі, упертість.

Якості Близнюків

Типові представники цього знаку непостійні, вони здатні виявляти найніжніші почуття відразу до декількох партнерів. Близнюки наділені чарівністю, цікаві в спілкуванні, всебічно розвинені, але при цьому нерідко легковажні і примхливі. За своєю природою вони схильні до зрад. І при цьому вони практично не відчувають докорів сумління, так як вважають навіть найсерйозніші стосунки грою. Однак якщо зустрінуть гідного партнера, можуть створити з ним міцну і дружну сім’ю.

Привабливі якості: гнучкість, гострота і жвавість розуму, розсудливість, швидкість сприйняття, артистизм.

Відразливі якості: ненадійність, схильність до самообману, нетерплячість, багатослівність, лицемірство, поверховість.

Якості Раків

Властива цьому знаку Зодіаку терплячість і прихильність до близьких людей робить Раків хорошими сім’янинами. Стабільність і сталість дозволяє їм досягати успіхів не тільки на особистому фронті, але і в кар’єрі. Але якщо щось піде не так, Раки будуть дуже довго переживати, знову і знову аналізуючи причини невдачі.

Привабливі якості: розвинена фантазія, емоційність, цілеспрямованість, турбота про близьких людей.

Відразливі якості: деяке боягузтво, меланхолія, дратівливість, перепади настрою.

Якості Левів

Незалежно від статі, лідерство у Левів – в крові. Причому представники цього знаку прагнуть у всьому бути першими не тільки на роботі, але і в сім’ї. Якщо Леви довго не перебувають в центрі уваги, вони впадають в депресію і здатні на самі нерозсудливі дії. Ці люди – дуже вірні і надійні партнери, і, якщо в особистому житті їх все влаштовує, вони будуть буквально обожнювати своїх близьких, вгадуючи і виконуючи найменші їхні бажання.

Привабливі якості: великодушність і справедливість, лицарство, надійність, сила.

Відразливі якості: нарцисизм, зарозумілість, зайва самовпевненість, марнославство.

Якості Дів

У плані хазяйновитості Дівам просто немає рівних. Крім того, Діви дуже старанні і порядні. Однак своїми частими капризами і занудством вони здатні вивести з рівноваги навіть найбільш врівноважену і спокійну людину. Представники цього знаку дуже вимогливі до своїх обранців, хоча собі вони легко прощають будь-які недоліки. Оскільки Діви не люблять брати на себе зайвих зобов’язань, вони віддають перевагу вільним відносинам.

Привабливі якості: практичність, чесність, проникливість, товариськість.

Відразливі якості: занудство, дратівливість, песимізм, закомплексованість.

Якості Терезів

По своїй натурі представники цього знаку – дуже товариські і велелюбні люди. Терези обожнюють загравати і фліртувати. В особистих стосунках нерідко поводяться химерно і легковажно. Терезам дуже важко визначитися з вибором постійного партнера, адже навколо так багато цікавих людей.

Привабливі якості: благородство, чарівність, справедливість, інтелігентність.

Відразливі якості: нерішучість, легковажність, гонитва за задоволеннями.

Якості Скорпіонів

Будь-яка справа в руках Скорпіона горить яскравим полум’ям. Представники цього знаку – ініціативні і цілеспрямовані, тому їх легко захопити будь-якою цікавою ідеєю. По своїй натурі Скорпіони – ідеалісти. Вони не готові миритися не тільки з недоліками партнера, але і з не ідеальністю нашого світу.

Привабливі якості: вірність, магнетизм, сила волі, благородство, самоконтроль.

Відразливі якості: фанатизм, мстивість, безжалісність, підозрілість.

Якості Стрільців

Ці люди можуть заражати своєю іскрометною енергією всіх, хто знаходиться поруч. Однак якщо у Стрільця проблеми, то в їх вирішенні практично напевно будуть брати участь всі навколишні. У плані відносин Стрільці вкрай консервативні, хоча при цьому не виносять нудьги і одноманітності.

Привабливі якості: щирість, оптимізм, допитливість, чесність, логіка, рішучість.

Відразливі якості: грубість, мінливість, безвідповідальність.

Якості Козерогів

Ці люди рідко виявляють свої справжні емоції, тому у багатьох від них складається враження, холодності і замкнутості. Це не зовсім так. Просто Козероги звикли контролювати свої почуття, побоюючись того, що, якщо вони відкриються, їх можуть поранити.

Привабливі якості: мудрість, рішучість, сталість, надійність.

Відразливі якості: амбіційність, егоїстичність, замкнутість, обмеженість, жорстокість, песимізм.

Якості Водоліїв

Водолії дуже чутливі і вразливі. Не виносять критики, тому часто поводяться як малі діти, ховаючи від оточуючих свої проколи. Мають незвичайні погляди на життя і наполеонівські плани на майбутнє.

Привабливі якості: оригінальність, винахідливість, проникливість, терпимість, дружелюбність.

Відразливі якості: ексцентричність, неуважність, відособленість.

Якості Риб

У Риб завжди багато друзів, оскільки вони наділені прекрасним почуттям гумору, легкі на підйом і завжди готові прийти на допомогу. Однак в партнерських відносинах Риби можуть проявляти жорсткість і навіть деспотичність.

Привабливі якості: милосердя, смиренність, проникливість, здатність зцілювати, дружелюбність.

Відразливі якості: лінь, меланхолійність, боязкість, брехливість, слабкість волі.

За матеріалами mensby.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Переваги і недоліки всіх знаків Зодіаку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: