Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Якщо хочете когось любити, то любіть по-справжньому

Якщо ви маєте намір почати відносини, то краще прямо поговорити про це з людиною, до якої маєте почуття. Погляньте йому в очі. Подаруйте йому гарячий поцілунок.

Не турбуйтеся про те, на якій стадії перебувають стосунки між вами, і чи є у них майбутнє. Не турбуйтеся про те, чи відчуває він до вас почуття у відповідь. Не бійтеся мінливості життя. Просто довіртеся своєму почуттю до нього!

Любіть так, як ніби завтра не настане ніколи. Наче у вас є тільки наступна хвилина або секунда. Неначе ваша кохана людина – найчудовіший зі всіх, кого ви тільки зустрічали.

Любіть його так, як не зміг би його полюбити ніхто інший. Начебто ви не можете насититися їм, його усмішками, дотиками, сміхом. Любіть його так, як нікого до нього любили.

Любіть його, як ніби вам ніколи раніше не доводилося страждати через любов. Наче вам раніше ніколи не розбивали серце. Начебто ви ніколи не ставали свідком того, як відносини закінчуються. Начебто ви ніколи не були знайомі з людьми, чиї почуття спалахнули і згасли, як іскра.

Любіть його з усією пристрастю. Любіть його так, як ніби це ваше головне призначення в житті (по правді кажучи, хіба це не так?). Віддайте йому все своє серце, посмішку, всі сили… все, що у вас є. Нехай він дізнається, ким ви насправді є.

Любіть його дбайливо. Доведіть, що ви завжди будете поряд, коли ваша кохана людина в цьому матиме потребу. Будуйте спільні плани! Цікавтеся їм, радійте йому, вкладайте в нього. Продемонструйте, який він дорогий для вас!

Любіть всім серцем. Любіть його всім, що у вас є. Любов стане для вас сенсом життя, коли весь світ буде говорити вам, що все скінчено. Любіть його, щоб з вами не трапилося. Демонструйте свою любов своїми рішеннями, словами, діями…

Чорт забирай, любіть його по-справжньому! Не бійтеся зробити свій життєвий вибір на його користь. Не любіть наполовину. Навіть не думайте про це! Не будуйте з себе жертву, інакше ви втратите його. Не витрачайте даремно свій час, даючи любов порціями.

Будьте сміливими. Любов буває такою неймовірною, якщо ми любимо смиренно і всім серцем.

Щоб любити людину по-справжньому, вам не обов’язково вступати з ним в шлюб або навіть бути з ним у відносинах.

Суть полягає в тому, щоб просто любити, якщо ви хочете цього.

Просто любіть, любіть і любіть. І ніколи не зупиняйтеся.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Якщо хочете когось любити, то любіть по-справжньому

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: