Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Пробач себе за всі ті часи, коли любила не тих людей

Вибач себе за те, що дозволяла залишатися в твоєму житті довше, ніж це було необхідно

У тебе є все, що потрібно. Так було завжди. Можливо, ти встигла полюбити невідповідному для тебе людину, яка змусила подумати, що з тобою щось не так. Можливо, пережила відносини, в яких тебе постійно порівнювали з іншими дівчатами, намагаючись перетворити в когось, ким ти не є. Можливо, з тобою поруч був чоловік, який не зміг гідно оцінити твої якості, тому що йому самому їх не вистачало.

Можливо, ти вибирала тих чоловіків, які робили все, щоб ти повірила, що тебе так легко замінити. І в підсумку ти почала сумніватися в собі і в своїй цінності…

Ми всі це робимо. Ми всі іноді забуваємо, що у нас в житті все може бути набагато краще і що ми заслуговуємо набагато більшого. Ми всі йдемо на поступки тим, кого хочемо утримати поруч. Ми всі шукаємо виправдання для людей, на яких розраховуємо в майбутньому. Але якщо справа доходить до того, що ти постійно відчуваєш себе недостатньо доброю, незалежно від того, що робиш, ось тоді ти повинна сказати «Стоп».

Тому що ніхто не заслуговує на те, щоб відчувати, що його кращі якості ніколи не будуть відповідати чиїмось поверхневим стандартам або чиїмось нереалістичним критерієм любові. Ніхто не заслуговує на те, щоб з ним поводилися так, як ніби вона людина другого сорту. І ніхто не заслуговує на те, щоб витрачати свої кращі дні, намагаючись довести комусь свою цінність.

Так що вибач себе за все ті часи, коли ти намагалася врятувати ці відносини, тому що тобі здавалося, що все може змінитися.

Пробач себе за те, що дозволяла цим людям залишатися в твоєму житті довше, ніж це необхідно.

Пробач себе за те, що вкладала душу в тих людей, які навіть не планували вашого спільного майбутнього.

Пробач себе за те, що ти вірила словам і не звертала уваги на вчинки.

Тому що саме так ти вчишся і, за іронією долі, саме так ти усвідомлюєш свою цінність. Саме тоді ти починаєш чути свій внутрішній голос, який буквально кричить кожен раз, коли хтось ігнорує твою цінність. Саме тоді твій розум не дає тобі спати ночами, благаючи піти від цієї людини, і саме тоді твоє серце раптово замикається, бо всі сварки між вами закінчуються недовговічними і фальшивими зізнаннями в коханні. Це відбувається з усіма, хто не отримує поважного ставлення до себе.

Так що пробач себе за ті часи, коли ти билася не за тих людей, адже вони, врешті-решт, змусили тебе зрозуміти, за що дійсно варто боротися. Вони навчили тому, що тебе ніколи не будете достатньо для неправильної людини, але для правильного чоловіка з тобою завжди все буде так, як треба.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Пробач себе за всі ті часи, коли любила не тих людей

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: