Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Повертаються до зручних, а від коханих – просто не йдуть

А знаєте чому чоловік дозволяє собі йти, а потім знову повертатися? Ні, не тому, що так сильно любить і ніяк не може забути, а просто тому, що йому так зручно.

Тому що жінка дозволяє йому так з собою поводитися

Знаєте, в житті бувають випадки, коли жінка перебуваючи у відносинах, постійно скаржиться на те, що чоловік її не тримає і не відпускає.

Тобто він може піти від неї, а потім, через якийсь час мало не на колінах проситься назад і вона прощає і приймає його. І так до наступного разу.

Чому він то йде, то повертається? Чому вона це робить? Тому що любить,  так вона сама собі говорить і це пояснює. А ще вірить, що і чоловік нарешті все зрозумів і усвідомив, що любить тільки її одну і тому повернувся до неї вже назавжди. Але як би не так.

А знаєте чому чоловік дозволяє собі, то йти, то знову повертатися?

Ні, не тому, що так любить, що ніяк не може забути і тому завжди повертається, а просто тому, що йому так зручно.

Тому що жінка дозволяє йому так з собою поводитися. Тому що він знає, що вона любить, терпить і все одно прийме його назад. А якби він дійсно її любив, то не мучив і не розбивав би їй серце кожного разу, коли знову вирішує піти від неї. Адже від коханих не йдуть …

Так, ось так насправді все просто і не треба нічого ускладнювати і  додумувати собі. Звичайно, кожній жінці хочеться вірити, що до неї повертаються, бо вона така особлива і незабутня. Але якби вона була саме такою для свого чоловіка, тоді хіба він міг би піти від неї? Хіба він міг би тоді втратити таку жінку? Звичайно, ні.

Тому і йде, що не любить і не дорожить, а потім повертається, щоб його поселили, нагодували і спати поклали. А потім він «залиже свої рани» і знову його потягне до чогось нового і незвіданого, а жінка знову залишиться чекати і сподіватися, що це вже останній раз … І так по колу. Але у Вас є можливість вибирати, як Вам жити, і кому і як вирішувати поводитися з Вами.

Тому годі чекати і бути просто зручним «перевалочним пунктом» для чоловіка.

Ви гідні набагато більшого, запам’ятайте це. Вірте в себе і свою цінність. Знайте, що завжди так не буде і Ви ще обов’язково зустрінете дійсно гідного чоловіка, який вже не залишить Вас.

Але спочатку залиште Ви все те, що тягне Вас вниз – в своє минуле.

А потім розправте крила і летіть на зустріч чомусь новому і прекрасному.

Все буде добре, ось побачите. Удачі вам!

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Повертаються до зручних, а від коханих – просто не йдуть

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: