Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Споріднена душа за знаком зодіаку: з ким ви повинні провести своє життя

А чи помічали ви, що у людей з однаковим ім’ям, знаком зодіаку схожий характер? Є щось спільне у товариських Близнюків, недовірливих Терезів і працьовитих Тельців. Ми вирішили полегшити вам життя зі справами любовними і підготували добірку ідеальних пар за знаками зодіаку.

1) Овен (21 березня — 20 квітня).

Це харизматичні та сміливі особистості, які з легкістю долають будь-які перешкоди. Мислять стабільно і логічно та не бояться перешкод. Мріють про людину, з якою легко можна іти на ризик.

Ідеальна пара для Овна: Лев, Стрілець, Близнюки і Водолій.

2) Телець (21 квітня — 21 травня).

Це надійні та вірні партнери, які не будуть витрачати свій час на короткі інтриги. Стосункам віддається повністю і цього ж прагне від партнера. 

Ідеальний партнер для Тельця: Скорпіон, Рак, Козоріг, Діва і Риба.

3) Близнюки (22 травня — 21 червня).

Привабливі та комунікабельні знаки, яким швидко набридає рутинна. Вони люблять веселі авантюри, тому такого ж очікують і від свого партнера. Друга половинка має бути товариською та різнобічною. 

Ідеальна пара для Близнюка: Стрілець, Лев, Терези, Овен і Водолій.

4) Рак (22 червня — 21 липня).

Рак не одразу відкриває свої внутрішній світ для партнера. Шукають любов одну і на все життя, а коханню віддаються повністю. Гіперчутливі та пристрасні. 

Ідеальний партнер для Рака: Скорпіон, Телець, Риба і Діва.

5) Лев (22 липня — 22 серпня).

Оптимістичні та справедливі люди, які обожнюють похвалу та відданість. Рішення приймають непохитно, тому партнер має бути більш поступливий та не такий енергійний.

Ідеальний варіант для Лева: Близнюки, Терези, Стрілець.

6) Діва (23 серпня — 22 вересня).

Діва поєднує в собі холодний розрахунок і спонтанність. Представники цього знаку володіють проникливістю і гострим розумом. Діви — перфекціоністи. Шукають розважливих і впевнених у собі партнерів.

Ідеальний кандидат для Діви: Скорпіон, Козоріг, Рак і Телець.

7) Терези (23 вересня — 22 жовтня).

Терези — це ті знаки зодіаку, які знають чого прагнуть від життя та завжди прагнуть досягти гармонії. Вміють підтримувати баланс, енергійні та привабливі й чудово комунікують з іншими. 

Ідеальна пара для Терезів: Близнюки, Водолій, Стрілець і Лев.

8) Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада).

Сильний та мужній знак зодіаку, який впевнено йде до своєї мети. Вимагає вірності та відданості від партнера, йому потрібна людина глибока і амбітна.

Ідеальний партнер для Скорпіона: Риба, Діва, Козоріг і Рак.

9) Стрілець (22 листопада — 21 грудня).

Стрілець — це цікавий знак зодіаку, який обожнює свободу і пригоди. Емоційні та запальні й повністю віддаються внутрішнім відчуттям. Ідеальний варіант для Стрільця: Лев, Водолій, Овен і Терези.

10) Козоріг (22 грудня — 19 січня).

Козоріг амбітний, консервативний і працьовитий. Його цікавить кар’єра. Він може стати хорошим лідером і видатним організатором. Козорогові потрібен розумний, стильний, відданий партнер з амбіціями.

Ідеальний варіант для Козорога: Риба, Телець, Діва, Скорпіон.

11) Водолій (20 січня — 18 лютого).

Ці знаки не стоять на місці та постійно працюють над собою. Прагне до нововведень та інновацій. У них проблеми  з тим, щоб правильно висловити власні почуття та не підтримують будь-яких обмежень. Партнер має бути комунікабельний та цікавий. 

Ідеальна пара для Водолія: Терези, Овен, Близнюки і Стрілець.

12) Риби (19 лютого — 20 березня).

Ці знаки надзвичайно чутливі й часто одягають рожеві окуляри. Сором’язливі й люблять оминати будь-які проблеми. Їм потрібен романтичний партнер, який разом з ними зможе розділити мрії.

Ідеальна пара для Риб: Рак, Скорпіон, Козоріг і Телець.

Що ви думаєте з цього приводу?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Споріднена душа за знаком зодіаку: з ким ви повинні провести своє життя

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: