Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

10 причин, чому Близнюки – найцікавіший знак зодіаку

Близнюки — це один з найбільш цікавих з точки зору психології Знаків Зодіаку. Ми приготували для вас  10 цікавих фактів про цих людей, які можуть вразити вас.

Факт перший

Серед аферистів і шахраїв найбільше Близнюків, тому що ці люди обожнюють легкий заробіток. Проте їх легко ловлять. Брехати ці люди не вміють, хоча дуже сильно стараються. У дитинстві це виглядає неймовірно смішно, але після вісімнадцяти за них стає страшно.

Факт другий

Енергетика цього знака зодіаку дуже нестійка, тому що настрій у Близнюків часто змінюється. Із-за цього вони страждають від хвороб психологічного характеру. Також їх часто мучать проблеми зі здоров’ям через пристрасть до шкідливих звичок. Близнюки і Риби більше за всіх люблять покурити, випити і поїсти що-небудь жирненьке.

Факт третій

Ці люди знають все і одночасно нічого не знають. Вони неймовірно ерудовані, начитані і знають те, що багатьом ніколи навіть в голову не приходило. Дуже часто Близнюки закінчують не той інститут, про який мріяли, тому що занадто пізно знаходять своє покликання. Тому вони працюють зазвичай на незрозумілій роботі, роблять щось незвичайне або організовують свій бізнес.

Факт четвертий

Близнюки дуже сильно залежать від погоди. Погана погода або магнітні бурі впливають на настрій Близнюків. Представники цього знака не переносять сильну спеку і сильного холоду. Ідеальне місце життя для них — там, де річна температура приблизно +15 градусів, а зимова -5.

Факт п’ятий

Близнюки не вміють стежити за грошима. Вони марнотрати, постійно беруть кредити, беруть у борг у близьких, друзів. Є дуже мало представників даного Знаку, які вміють поводитися з грошима. Начебто розумні, але часто сидять без грошей.

Факт шостий

Близнюки обожнюють подорожувати. Вони самі навіть не розуміють чому, але їм просто подобається їхати на машині в інше місто, слухаючи музику. Вони люблять дорожню романтику — придорожні кафе, сон в машині, роздуми. Вони готові їхати куди завгодно навіть на самоті, лише б тільки їхати.

Факт сьомий

Абсолютно у всьому ці люди шукають привід подумати і поміркувати. Це стосується музики, кіно, книг. Вони не можуть без цього, так як їм здається, що їх мозок поступово атрофується. Вони природжені філософи.

Факт восьмий

Вони хороші друзі. Вам треба о 4-й годині ранку витягнути машину із бруду? Вони приїдуть навіть у тому випадку, якщо не зможуть допомогти. Цінуйте їхню дружбу, тому що вони люблять вас усім серцем. Вони люблять прибрехати, але якщо вони говорять вам, що ви для них важливі, значить, так воно і є.

Факт дев’ятий

Вони часто не вміють людині віддячити за добро. Це стосується найближчих – других половинок і батьків. Від них не завжди можна почути гучне спасибі. Вони просто швидко звикають до хорошого, включаючи щире добро.

Факт десятий

Вони пліткарі. Близнюки люблять поговорити про спільних знайомих, розповідаючи чужі таємниці. У більшості випадків це нешкідливо, але іноді вони можуть перегнути палицю і отримати заслужене покарання. До речі, на помилках вони не вчаться ніколи, причому принципово.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
10 причин, чому Близнюки – найцікавіший знак зодіаку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: