Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Гороскоп чоловічої вірності: які знаки зодіаку зраджують найчастіше

Сьогодні ми з вами поговоримо про тих знаків зодіаку, які не вміють бути вірними.

Овен

Цей знак є дуже підступним. Він швидко втрачає інтерес до партнерів, тому змінює їх, як рукавички. Також цей знак завжди прямолінійно висловлює свою симпатію до інших, й часто шлюб для цього їм не є перешкодою. Овни дуже пристрасні, тому їм важко бути вірними душем і тілом.  

Близнюки

Близнюків утримати від зрад може або велика любов, або великий страх. Їм з самого початку необхідно поставити умови, після невиконання яких відносини повністю і безповоротно повинні обриватися. Великий плюс цих людей в тому, що вони не намагаються замітати сліди — за ними легко стежити, тому їх зради можна передбачити або відчути.

Скорпіон

Це дуже чарівні знаки зодіаку, які часто своєю чарівністю притягують до себе інших. Вони отримують задоволення, коли інші висловлюють їм своє захоплення. Скорпіони однолюби, але без докорів совісті підуть на зраду, якщо дізнаються про невірність партнерки. І мстити таким способом вони будуть до тих пір, поки стосунки не зійдуть нанівець.

Водолій

Для Водоліїв зрада не є чимось надзвичайним, хоча самі дуже ревнують партнера. Ці люди зраджують не через те, що розлюбили партнера, ними керує простий спортивний інтерес викрадача сердець. У стосунках на стороні їх приваблює спортивний інтерес, який може згаснути лише при наявності дуже великих почуттів до партнера.

Стрілець

Їх натура настільки легковажна, що ображатися на них за зради собі дорожче. Флірт з його боку зазвичай закінчується ліжком, навіть якщо він одружений. Цей знак дуже легко спокусити, а утримати у відносинах можна тільки експериментами.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Гороскоп чоловічої вірності: які знаки зодіаку зраджують найчастіше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: