Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

В жінок цих 5-ти знаків Зодіаку найчастіше закохуються чоловіки!

Будь-яка жінка може стати привабливішою в очах чоловіків, якщо буде слідувати порадам екстpaсенсів. Важливо лише ніколи не зупинятися на досягнутому і пам’ятати про те, що справжня формула успіху в любові – це симбіоз душевної краси і зовнішньої привабливості.

 

Близнюки

Близнюки – найбільш товариський Знак Зодіаку. Дівчата, які народжуються під егідою цього Знака, є дуже привабливими для чоловіків різного віку, бо з ними легко знайти спільну мову. Чоловіки люблять, коли немає ніякої необхідності провокувати дівчину на відкриту і приємну розмову, тому що представниці цього Знака самі не проти поговорити і познайомитися.

Близнюків дуже легко полюбити, тому що поруч з ними чоловіки відчувають себе дуже вільними. Ці дівчата не соромляться почуттів, чим і привертають особливу увагу. Вони доброзичливі, привітні, цінують тепло, відповідаючи на все найкраще тільки тим же. Близнюки можуть пограти з чоловіком в «кішки-мишки», але назвати їх любительками продинамити чоловіків не можна. А ще у них відмінне почуття гумору.

Лев

Левиці – це одні з найпалкіших жінок на планеті. Втім, їх можна назвати найбільш пристpaсними, тому що ніхто не віддається любові з такою повнотою, як вони. Так, достукатися до них буває іноді непросто, та й поігнорувати вони люблять. Але якщо вони вільні, у них гарний настрій і чоловік з ними чесний, то вони зроблять його життя по-справжньому яскравим.

Закохуються у Левів всі підряд, тому що у цих жінок відмінне почуття стилю і висока впевненість в собі. Достукатися до самого серця Левиці і торкнутися її душі – це привілей, який необхідно заслужити. Складність цього завдання не скасовує наявності величезного числа бажаючих з цим завданням спробувати впоратися. Пройти всі випробування в боротьбі за серце Лева – мрія будь-якого чоловіка.

Терези

Терези – майстрині флiрту. Вони завойовують увагу всюди, завжди, в будь-якій ситуації. Це найяскравіші жінки з усіх. Не помітити їх просто неможливо. Через ряд причин вони завжди западають в душу навіть випадковим перехожим. Вони одягаються дуже незвично, вміло користуються своїм шармом і чарівністю.

Особливо заpaзливий оптимізм Терезів, їх легкість і невимушене спілкування. Їх великий плюс – уміння змусити чоловіка думати, що він неперевершений. Терези не скупляться на компліменти представникам сильної стaті. Це їх звoдить з рoзуму. Якщо чоловік не закохався в жінку-Терези з першого погляду, то це станеться на першому побаченні, тому що Терези не дозволяють собі програвати боротьбу за місце в серці їх візаві.

Скорпіон

Це найбільш таємничі жінки в світі. Чоловіки закохуються в таких без пам’яті, причому відразу, без зволікань. Уже в перші секунди знайомства або при зустрічі поглядами чоловік розуміє, що перед ним не проста жінка, а чистий згусток сeксyaльності, таємничості і шарму. Скорпіони приcтpасно розмовляють, дивляться, говорять, ходять. Для них все життя являє собою внутрішнє і зовнішнє самовдосконалення.

Додати сюди неймовірний розум і інтуїцію – вийде тepмоядeрна суміш. Єдиний мінус Скорпіонів полягає в тому, що чоловіки іноді їх бояться. Вони бояться, що створені не для таких королев і принцес. Дивно, але Скорпіони не відчувають себе такими ніколи. Вони знають, що красиві і привабливі, але те, що майже всі чоловіки втрачають від них голову, помічають рідко. Астрологи відносять Скорпіонів до найбільш мстивих Знаків, тому переходити їм дорогу або розбивати серце не варто.

Риби

Чоловіки закохуються в Риб не відразу, але дуже надовго. Так, у них є певна харизма і чарівність, але цього недостатньо для того, щоб звести з розуму випадкового чоловіка. У Риб представники сильної статі закохуються поступово, тому що їх підкорює доброта цих жінок, чуйність і приємна інфантильність. Риби частіше за інших виступають в ролі беззахисних красунь, яким потрібна допомога.

Такий любовний сюжет подобається чоловікам, адже їм хочеться виглядати сильними, бути корисними для жінки. Риби дозволяють їм це робити. Ще з ними досить легко – принаймні, спочатку. Вони максимально відкриті і приємні в спілкуванні, дуже дбайливі і не виявляють ніякої агресії.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
В жінок цих 5-ти знаків Зодіаку найчастіше закохуються чоловіки!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: