Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

8 магічних дотиків до чоловічого тіла, і він робить все, що ти хочеш

Іноді тактильний контакт може сказати набагато більше, ніж слова. Якщо жінці потрібно щось від чоловіка, то тут допомогою будуть саме спеціальні дотики, про які ми вам розповімо.

1. Коли тобі потрібно вибачитися
ЖЕСТ: Якщо склалася ситуація, коли ти була не права і все-таки зараз ти маєш вибачитися, то під час фрази «Пробач мені…» поклади йому руку на коліно і при цьому трішки його зажми.

В чому справа?
Коли чоловік злий, краще не торкатися його обличчя, адже це місце є занадто інтимним, і будь-який дотик до нього буде сприйматися з агресією або роздратуванням і, швидше за все, відкине руку. Для цього краще використовувати коліно, яке є більш нейтральною зоною на тілі.

2. КОЛИ ти хочеш попросити його про допомогу


ЖЕСТ: В ті моменти, коли ти потребуєш підтримки або допомоги, постав перед ним руки долонями догори та попроси, щоб твій чоловік накрив їх своїм долонями.

В чому справа?
На підсвідомому рівні долоні вгору — є сигналом про пошук захисту. Чоловік в такі моменти домінує й захоче продемонструвати турботу про тебе.

3. ЯКЩО назрів конфлікт
ЖЕСТ: Якщо під час суперечки назріває точка кипіння й ти хочеш заспокоїти коханого, потрібно поставити руку йому на плече. Це потрібно робити чітко і не боязко. Помісти руку на плече, а потім прибери. Цей рух поставить шалений потік емоцій на паузу.

В чому справа?
Плечі чоловіка покриті великою кількістю м’язів і є найбільш захищеною частиною тіла. А от твердий та чіткий дотик нагадає чоловікові про його силу і він зрозуміє, що ситуація небезпечна.

4. ЯКЩО ти хочеш умовити його зробити те, що він не хоче
ЖЕСТ: Тут все просто, потрібно просто взяти його долоні, щоб вони опинилися знизу, а потім з’єднати їх у «молитовному» положенні.

В чому справа?
Саме такий жест демонструє прохання. А коли ти ще й покладеш свої долоні зверху, то продемонструєш перевагу в ситуації.

5. КОЛИ ви відпочиваєте


ЖЕСТ: Потрібно ніжним рухом провести долонею по шиї вздовж руху волосся. Погладь волосся та трішки помасажуй шию.

В чому справа?
Шия та обличчя — найбільш не захищені місця чоловіка. Коли ти гладиш його волосся, то демонструєш свою турботу та прихильність. Чоловік повністю розслабиться поруч з тобою.

6. ЯКЩО ти хочеш зробити йому комплімент
ЖЕСТ: Не лише слова про те, який він чудовий, демонструють твою прихильність. Також можна просто шльопнути його по сідницях.

В чому справа?
Цей жест для чоловіка є особливим й показує те, що він «супер». Саме так чоловік зрозуміє твоє захоплення ним.

7. ЯКЩО ти хочеш побешкетувати
ЖЕСТ: На сьогоднішній вечір у тебе цікавіші плани, ніж перегляд телевізора? Проведи рукою по внутрішній стороні його стегна.

В чому справа?
Верхня внутрішня частина стегна надзвичайно чутлива. А шкіра в цьому місці дуже ніжна, бо м’язів там досить мало. Цей рух запалить його миттєво, і цікаве (і гарантовано пристрасне) продовження вечора тобі забезпечене.

8. КОЛИ ти хочеш сказати: «Я тебе люблю»


ЖЕСТ: Просто проведи рукою по його щоці, а потім можеш поцілувати.

В чому справа?
Як ми вже говорили, обличчя — найінтимніше місце чоловіка, а ще надзвичайно чутливе, тому таким дотиком можна підкреслити емоційний зв’язок з людиною.

І його розумій
За допомогою дотиків ти можеш не тільки щось сказати, але і зрозуміти, що відчуває твій чоловік. Все залежить від того, як він реагує на твої жести.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
8 магічних дотиків до чоловічого тіла, і він робить все, що ти хочеш

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: