Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

7 питань, без яких не можна будувати міцні стосунки

Іноді достатньо лише правильного питання, щоб зміцнити стосунки з коханою людиною.

В стосунках потрібно вміти слухати та чути один одного. Але інколи люди не знають про що говорити. Тоді на допомогу приходять правильні питання.


Ми пропонуємо тобі познайомитися зі списком тих питань, які здатні зміцнити ваші стосунки з чоловіком.

«Чим я можу допомогти тобі прямо зараз?»
Якщо ти бачиш, що твій обранець почуває себе не комфортно зараз, запитай його чим ти можеш допомогти йому. Можливо, ти справді здатна зробити щось, що допоможе вам справитися з дією чи іншою задачею в рази швидше і провести час більш цікаво. Щобільше, так твій коханий зрозуміє, що тобі не байдуже і ти турбуєшся про нього.


«Як ти хочеш, щоб я показувала свою любов до тебе?»
У кохання є багато мов любові. Люди говорять різними мовами любові. Тому буває так, що ви можете не порозумітися. Бо для тебе прояв кохання — це завжди бути поруч з ним, а для нього — мати можливість побути на самоті. Запитай його, як він хоче, щоб ти проявляла своє кохання, а він його краще розуміє.


«Чи є в мені щось незначне, що тебе не влаштовує?»
Звісно ти не повинна повністю підлаштовуватися під нього. Якщо його відповідь базуватиметься на тому, що тобі потрібно кардинально себе змінити, то ти зможеш зробити відповідні висновки. А, якщо він попросить тебе змінити щось справді незначне, то ви зможете уникнути сварок надалі. І скоріш за все, цим питанням ти спровокуєш його на те, що він також тебе запитає.


«Чи є якесь місце, куди ти б із задоволенням поїхав?»
Може, твій коханий зовсім не хоче в Париж, чи Венецію. Можливо, його цікавить Індія, або Африка. А може йому абсолютно достатньо рідних Карпат. Він, можливо й не хоче нікуди їхати, головне, щоб ти була поруч. Краще запитай його, де йому хочеться бути, перш ніж купувати квитки до Італії чи Франції.


«Як щодо нашого спільного життя? Що робить тебе особливо щасливим? »
Люди взагалі люблять фокусуватися на поганому. Вони можуть абсолютно точно у всіх деталях сказати що їх не влаштовує, а от що влаштовує — сказати важче.Цим питанням ти змусиш його замислитися і пригадати все те, за що він так любить ваші стосунки. Нагадай йому пару приємних моментів. Так ви можете практикуватися час від часу, щоб зміцнювати стосунки.


«Що я ще можу зробити, щоб показати свою любов?»
Він може спочатку не зрозуміти цього питання. Це нормально. Тоді нехай скаже, коли вирішить сам, не наполягай. Нехай подумає. Можливо щось крутиться в нього на язиці та він давно хотів тобі сказати, а, можливо, він забив свої бажання в маленьку тісну коробку, і тепер мусить перебрати її. Але цим питанням ти покажеш, що готова боротися за ваше щастя.


«Чим ми можемо займатися разом, чого взагалі раніше не робили?»
Це питання має бути корисний вам обом. Ви будете обговорювати багато ідей, поки не знайдете те, що потрібно вам обом. Пам’ятайте, що займаючись новою справою з коханою людиною, ви зміцнюєте ваші відносини.


Це питання може повністю ваш час, проведений разом. Можливо, у вас є набагато більше спільного, ніж ви думали. Запиши собі всі ідеї та вперед до нових вражень разом!


Міцність наших стосунків залежить від наших старань. А, щоб знати якою дорогою рухатися, потрібно вміти поставити правильні питання.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
7 питань, без яких не можна будувати міцні стосунки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: