Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Не бійтеся ризикнути й покохати того, з ким почуваєтеся вразливою

Щасливі ми від думок, а не від людей. Сумуємо ми через емоції, а не через людей. Зрілими ми стаємо з досвідом, а не з віком.

Нещодавно гостювала в однієї своєї подруги. Ми рідко бачимося і сиділи розповідали одна одній про все, що сталося з нами за пів року. Вона чесно розповіла про одного чоловіка, який впадає за нею, і, напевно, справді її кохає.

Вона ж боялася відповісти йому взаємністю, бо боялася, що їй розіб’ють серце.

Я знала про її попередній болісний досвід романтичних стосунків, тож розуміла її побоювання, я знала, наскільки вона незалежна та емоційно вільна. Та в голові в мене витала лиш одна думка: “Ризикнути”.

Точка зору щодо ризику в романтичних стосунках різниться, але всі зізнаймося чесно: ми всі ризикуємо. Страх — це найсильніший мотиватор на планеті, страх перед розбитим серцем і невдачею одночасно і паралізує, і штовхає вперед. Та і він може завадити досягти мети чи стати успішним.

Я сказала подрузі свою точку зору: так, їй розбили серце і вона мучиться від цього, але якщо вона зараз не спробує, то може і не зустріти кохання всього свого життя і до кінця своїх днів бути нещасною.

Страх стати вразливим перед іншою людиною — нормальна річ, інакше ми б ніколи не мали першого поцілунку чи побачення, ніколи б не набули цінного життєвого досвіду. Якщо ми не будемо ризикувати заради кохання (а воно нас все одно знайде, де б ми від нього не ховалися), ми ніколи б не відчули ніжного трепету серця при зустрічі з коханими чи теплоту від романтичних зустрічей.

Ми доходимо до одного з фундаментальних людських почуттів — довіри. Довіри, що людина зробить для вас все найкраще, як і ви для неї, втримає вас, коли ви будете падати й підставить плече допомоги у скрутні часи.

Так, ми повинні навчитися самотужки приймати рішення, але так хочеться стати вразливою для когось, розділити своє життя з коханим серцем. Часто у фільмах ми сміємося і жартуємо з вчинків, які кохані роблять заради кохання. Та в цьому є частка правди, адже кожна любов — це жертва.

Найперше все починається з внутрішнього бажання відкритися перед іншою людиною, захотіти покохати, відкрити своє внутрішнє я, боротися за свої почуття та не боятися! І дозволити собі кохати й бути коханими!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Не бійтеся ризикнути й покохати того, з ким почуваєтеся вразливою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: