Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Колишнім, які допомогли нам стати тими, ким ми є сьогодні

Тепер ми обоє знаємо, що та людина, яка дійсно призначена для нас, все одно залишиться поруч. Вона ніколи не опустить руки …

Так, ми більше не разом, але це не означає, що хтось залишився приниженим і ображеним. Насправді все зовсім навпаки. Ти завжди будеш займати особливе місце в моєму серці, незалежно від того, як все закінчилося.

Спасибі тобі за все ті неймовірні переживання, сміх до сліз і прекрасні події, про які я до цих пір час від часу згадую. Спасибі, що водив мене в різні кав’ярні, в які я продовжую ходити до цих пір. Дякую за приголомшливу музику, яку ти для мене відкрив, я слухаю її і сьогодні. Спасибі, що познайомив мене з новими речами, захопленнями і розширив мій світогляд.

І найголовніше, спасибі за те, що ти був такою важливою частиною мого життя, незалежно від того, скільки часу ми були разом.

Так, ми пережили кілька дивовижних моментів, але у нас були і складні періоди, наповнені сварками і сльозами. Я б збрехала, якщо б сказала, що ніколи не сумнівалася в наших відносинах.

Чи усвідомлювали ми тоді це чи ні, але завдяки всьому, через що ми пройшли, ми стали тими, ким є зараз. І я відчуваю велику вдячність за час, проведений з тобою – і за хороші, і за погані часи – адже все, що не робиться, все на краще.

Якби ми не зустрілися, то ніколи не засвоїли б багато з наших найцінніших життєвих уроків. Тепер ми обоє знаємо, що та людина, яка призначена для нас, все одно залишиться поруч. Вона ніколи не опустить руки. Те, що нас зводило з розуму один в одному, дозволило зрозуміти, чого ми чекаємо і чого ніколи не потерпимо в наших майбутніх відносинах.

У складні моменти життя, коли все йде не так, як ми планували, часто не віриться, що все буде добре. Але життя постійно доводить, що завжди саме так і виходить.

Так що будьмо вдячні за минуле, за те, що у нас було, за те, ким ми були, за те, ким ми є зараз, і за те, що буде потім. Сподіваюся, що ти знайдеш «ту», про яку мріяв і яка явно була не мною. Ти зустрінеш свою особливу людину, а я свою – і ми обоє знайдемо свою справжню любов.

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Колишнім, які допомогли нам стати тими, ким ми є сьогодні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: