Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно

Звички тіла жінки, яка любить і цінує себе

Тіло наша основа, і розмови “я вся така розумна і духовна, тому товста і страшна” не зовсім про жінку, яка себе цінує. Швидше про лінь. І все це точно впливає на вашу психіку безпосередньо! Якщо не в порядку тіло – душа не буде в порядку, як і навпаки!

Звички для тіла жінки

Звичка достатньо спати – обов’язкова і для краси і для гармонії розуму і душі, оскільки дефіцит сну веде до руйнування фізичного тіла, порушує гормональний фон, веде до тривожності, дратівливості і депресії, не кажучи вже про синці під очима і зайві зморшки. Цінуєш себе – достатньо спиш!

Відпочивати, коли втомилася – “перемикатися на інший вид діяльності”, і не вдавати з себе героя і хорошу для всіх. Адже саме недостатній відпочинок веде до не бажання щось робити важливе, дратівливості і депресії, а так само до зайвої ваги! І, якщо ви вже валитесь з ніг, але ТРЕБА йти в спортзал або терміново смажити котлети або доробити цей звіт, ТО ВАМ цього НЕ ТРЕБА! Відпочиньте, хоча б 20 хвилин аутотренінгу/медитації і тоді будь ласка. Цінуєш себе – відпочиваєш себе!

Смачно і корисно харчуватися – не дарма кажуть “ти те, що ти їси”. Жінка, яка любить себе, не пхає в себе всяку гидоту, а поводиться як адекватний турботливий батько для самої себе. Цінуєш себе – смачно і корисно годуєш себе!

Достатньо рухатись, не більше і не менше – тілу потрібен рух. Все, що не рухається – руйнується. Але зайвий рух – теж руйнує тіло. У всьому хороша найголовніша звичка – почуття міри! Рух спалює те, що ви смачне з’їли, рух включає гормони радості, рух – життя. Навіть коли сумно – пострибала, побігала і вже відчуваєш себе по іншому. Цінуєш себе – рухаєшся!

Доглянутість – не подвиг раз на рік сходити на манікюр, а постійна доглянутість всієї себе. Як звичка, яка не залежить від зовнішніх обставин. Не заради чоловіка або соціуму, а заради себе. Цінуєш себе – доглядаєш за собою завжди!

Займатися сексом по своєму бажанню – так, саме за бажанням, а не тому що хоче партнер або за графіком сьогодні треба. Повага до себе має на увазі секс як задоволення для себе, тільки тоді жінка здатна дарувати задоволення партнеру. Цінуєш себе – любиш своє тіло і не гвалтуєш його!

А користь буде лише тоді, коли ви, прочитавши цю статтю, ВІДРАЗУ почнете вводити щось з неї в звичку!

автор: Лілія Левицька (Полякова)

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Звички тіла жінки, яка любить і цінує себе

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: