Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

«Навчіться любити своє тіло»: 5 уроків жіночності від Моніки Беллуччі

Моніка Белуччі — взірець для сотень тисяч жінок. Та що ж насправді за цією картинкою сильної, вродливої, успішної і незалежної жінки?

Сьогодні розкриємо вам 5 секретів і водночас порад від цієї чарівної особистості.

Урок 1. У будь-якій незрозумілій ситуації – фарбуй губи

Ситуація, коли жінка фарбує губи, це красиво, чуттєво, трохи еротично. Так робить кожна жінка в своєму житті. Навіть якщо хтось відмовився від помади в дорослому віці, то в дитинстві всі це спробували. пам’ятаєте, як бабуся фарбувала губи перед дзеркалом?

Моніка теж це пам’ятає про свою бабусю. На деяких інтерв’ю вона розповідала, як її бабуся фарбувала губи червоним навіть коли йшла до церкви. Такою вона себе відчувала, з власним темпераментом і по-іншому не могла. От і Моніка перейняла цю звичку від бабусі.

Моніка надзвичайно вродлива і без макіяжу, однак каже, що для неї шар косметики на обличчі — це захисна оболонка, тому без неї вона не виходить в світ.

Урок 2. Будь кішкою, яка гуляє сама по собі

Моніка в дуже юному віці почала сама себе забезпечувати. Колись вона чула, як говорили про утриманку, яка сидить на шкірі чоловіка. В італійській мові це звучить як «mantenuta», буквально «та, яку тримають в руці». Однак вона не хоітла бути такою, хотіла тримати себе сама.

Моніка одразу після школи вступила до навчального юридичного закладу, але платила собі за навчання сама, підробляючи офіціанткою і моделлю. Саме тоді модельний бізнес і показав світові Моніку. Вона отримала обкладинки журналів Elle та Vogue, а також довгі роки презентувала колеції Dolce & Gabbana та Dior. Тоді вона й отримала перші запрошення для гри в кіно.

1996 року Моніка познайомилась Венсаном — майбутнім чоловіком, з яким вони будуть разом 19 років. Однак вони не були разом фізично, не могли жити разом, оскільки кожний був на своїх зйомках. Тож 2013 року вони розлучились, красуня прокоментувала це так: «Коли люди розлучаються, це завжди трагедія. Водночас, якщо вони залишаться разом, це може бути ще гіршою трагедією».

Урок 3. Не соромся своєї сексуальності

Моніка говорить про те, що щиро не розуміє жінок, які сприймають бажання чоловіка як приниження, а не як комплімент. Її образ — це не лише сексуальна зовнішність, а й сама енергетика, яку вона несе з собою: жіночність, еротика, чуттєвість, ніжність, недоступність. Багато красивих жінок, але не всі з них сексуальні.

Аж в 40 років Белуччі отримала офіційний титул Найбажанішої жінки світу. Моніка досі відчуває себе привабливою, тож сміливо знімається в інтимних сценах. А коли запитують, в чому її секрет, каже, що це все чоловіки.

Урок 4. Цінуй себе справжню

Моніка розповідає, що вона схильна до повноти і дуже лінива, тож старатись бути не собою вона не буде.

Моніка справді виглядає чудово, але вона ніколи не дотримувалась популярних дієт, не поправлялась й не лягала під ніж хірурга заради ролі або чоловіка.

Параметри Моніки ще колись були неідеальними: 94-64-92, зріст 171, вага 63-64 і 41 розмір ноги. Та вона ніколи цим не переймалась. Зізнається, що лише після 46 почала трохи фільтрувати свій раціон харчування. Але вона ніколи себе не засуджує, каже: «Замість того щоб ходити в спортзал, я ношу чорне – це набагато практичніше й приємніше».

Урок 5. Знайди свою любов

Моніка стверджує, що тільки закохана людина може стати найкрасивішою, а найбільша любов в житті — це діти.

Тоді після розлучення преса діставала і відстежувала Моніку, щоб дізнатись, хто ж буде її обранцем. Лише через рік Моніка публічно вийшла з чоловіком, французьким художником Ніколя Лефевром. Він був аж на 18 років молодшим, і вони одружились. Однак шлюб тривав лише рік.

Моніка завжди розповідає про чоловіків з повагою, а про свої діток із цілковитим захопленням — Діву та Леоні. Моніка не жаліє про те, що народила трохи пізно, адже все було за планом. Вона справді хотіла спочатку реалізуватись як особистість, а потім мати час повністю бути мамою. Зараз вона стверджує, що материнство для неї важливіше за будь-які фільми.

 «У старості я б вважала за краще спостерігати за своїми дітьми, ніж дивитися свої фільми».

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
«Навчіться любити своє тіло»: 5 уроків жіночності від Моніки Беллуччі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: