Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Якщо ви любите, то ніколи не переставайте боротися за своє щастя

Любов багатогранна.

Вона у кожного своя. Любов не має однієї форми, одного слова, одного вияву, одного сценарію. Щоразу любов інша і до іншої людини. І щоразу ця любов проявляється по-іншому. Але не треба плутати любов із закоханістю. Де виникає любов? У кого виникає любов? Вона, напевно, сама вибирає. І приходить до того, кого відчуває, до того, з ким хоче бути, до того, хто зможе полюбити і віддавати частинку себе іншому. Любов приходить до таких людей, які на це заслуговують. Комусь любов потрібна для повноцінного щастя в житті, а хтось потребує соломинки спасіння.

Якщо б мені потрібно було описати любов одним реченням, я б сказав наступне: «Любов – це те, за що варто боротися». Якщо Ви готові боротися, готові страждати і хочете віддаватися цьому почуттю на всі 100%, значить, ви дійсно любите. В житті буває єдина справжня любов – це та, за яку Ви готові битися, а все інше просто проходить відчуття закоханості. Якщо у Вас немає бажання боротися, значить, Ви не любите по-справжньому.

Не має значення, чи говоримо ми про життєві цілі або про стан закоханості, якщо у Вас немає бажання і сил домагатися чогось, якщо Ви боїтеся забруднити руки, або не хочете покинути зону свого комфорту, щоб вхопитися за черговий шанс жити інакше, що ж в такому разі, мабуть Вас ще не відвідала любов. Більш того, якщо Ви не бажаєте чогось пристрасно, значить, ви цього не заслуговуєте. І цей факт ще ніхто не зміг спростувати. Це кармічний зв’язок подій і вибору.

У кожного з нас різні бажання і прагнення. Ми часто хочемо більше, ніж маємо в даний момент, і ця формула стосується як матеріального, так і уваги і любові. Люди — соціальні ненажери. Ми потребуємо, щоб нас любили. Ми хочемо, щоб про нас дбали. Ми мріємо почувати себе безпечно вдома. Але справжня любов іноді несумісна з зоною нашого комфорту. Ніхто, я повторюся ще раз, ніхто не зможе прожити щасливе життя, не покидаючи свою зону комфорту. 

Шукайте людину, яка витягне Вас з неї, оскільки зустрівши таку людину, Ваше життя набуде більш яскравих фарб і наповниться ні з чим незрівнянними емоціями.

Питання в тому, чи достатньо сильно ви любите людину, щоб боротися за неї? Якщо ви не впевнені, що боротьба того варта, значить незабаром вам стане нудно з цією людиною. Одна з головних причин, чому за любов варто боротися, це те, що любов – це і є все життя, все інше – це лише другий план, можна сказати масовка.

Закоханість, на жаль, може вас «втомити», і це правда. Нам стає нудно з людьми, яким ми не хочемо приділяти всю свою увагу, точніше про яких ми не хочемо цілодобово піклуватися. Звичайно, занадто тривалий період боротьби за свого коханого може вимотати нас, це як каторга, якої просто немає кінця. Але для створення міцних відносин необхідно докладати зусиль, приділяти час і дарувати турботу, інакше хеппі-енду не буде.

І зараз мова йде не тільки про те, щоб найближчим часом знайти людину, заради якої варто боротися; скоріше про те, що потрібно знайти любов, заради якої Ви будете відчувати необхідність у цій боротьбі. Над будь-якими стосунками потрібно працювати. Боротися за любов – це не завжди означає, руйнувати чуже життя або приносити себе в жертви в ім’я любові. Найчастіше це означає докладати зусиль у розвитку відносин, день у день вчитися чути думку коханого, протягом усього вашого спільного життя вчитися думати про когось, окрім себе. Любов – це не стан війни, але це бій, який ви будете вести протягом всього вашого життя. А життя – воно довге і періодами дуже важке. Але головне правило закоханих – ніколи не опускати руки.

В житті для нас справді важливі лише ті речі, заради яких ми готові боротися. Ви ще не визначилися з тим, що і кого Ви хочете бачити в своєму житті? Ви не розумієте, що робити з навколишніми подіями? Ви не впевнені в тому, що вам слід робити далі, куди йти або з ким бути? Пам’ятайте, Ви — не самотні. Багато людей в нашому світі відчувають себе втраченими і деколи не розуміють, що робити далі, але це нормально. Коли довгий час в житті все рівно і добре, стабільність стає перманентним станом, але в якийсь момент постійного щастя важко знайти своє місце під сонцем. В цьому немає вашої провини; просто ми були створені. Нам мало того, що ми маємо.

Ми – люди ХХІ століття звикли виживати в екстремальних умовах, але проблема в тому, що якщо б нам не доводилося за щось боротися, ми ніколи не змогли б зрозуміти, за що варто боротися, а за що ні. Адже не дарма кажуть: «Цінуєш тільки тоді, коли втрачаєш». 

Якщо ви не готові боротися, тоді вибачте, звичайно… але ця людина гідна кращого майбутнього, ніж його спільне життя поруч з вами.

Кожен чоловік і кожна жінка повинні зустріти таку людину, яка буде їх любити настільки сильно, що буде готовий битися за спільне щастя щохвилини. Якщо у вас є хтось, хто готовий боротися за вас, захищати вас, і навіть битися разом з вами при необхідності, що ж саме з цього і починається партнерство. Мені здається, що в кожному з нас в серці є бажання зустріти людину, яка, якщо знадобиться, буде боротися за нас. Не обов’язково битися на кулаках.

Боротися потрібно за терпіння, за розуміння, слід разом планувати своє особисте життя, вміти прощати один одного і робити все можливе і неможливе, щоб зберегти свої стосунки.

Якщо ви не готові йти на зустріч своїй любові, значить Ваш партнер заслуговує більшого. Та й Ви в цих стосунках не зможете розвиватися, а Ви теж заслуговуєте того, щоб стати кращими.

Paul Hudson

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Якщо ви любите, то ніколи не переставайте боротися за своє щастя

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: