Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Сильні жінки не благають про кохання, вони йдуть, коли відчувають себе небажаними

Будьте жінкою, якій вистачає сили і гордості піти, якщо її більше не люблять.
Напевно наступна ситуація з чоловіком здасться більшості жінок знайомою.

Отже, ви знайомитеся з симпатичним хлопцем. Між вами проскакує іскра, і ось ви вже зустрічаєтеся. Почуття стають все більш глибокими, ви закохуєтеся, щиро вірячи в те, що знайшли свою споріднену душу.

 

Але раптово весь ваш уявний світ розбивається на частини, коли він з якоїсь причини усвідомлює, що не готовий до серйозних стосунків і просто йде з вашого життя.

Ваш принц на білому коні зник, а ви залишилися з надією на те, що він ще може повернутися, благаючи вас про прощення.

У тому, що ви злі і відчуваєте гостру необхідність повернути його або, принаймні, знайти і сказати йому, який же він ідіот, що вас відпустив, немає нічого поганого. Але повірте мені, воно того не варте. Більш того, писати колишньому і приділяти йому найменші знаки уваги це все одно, що виставляти себе одержимою маніячкою. Тому перестаньте робити це.

Будьте жінкою, якій вистачає сили і гордості піти, якщо вона більше не відчуває себе бажаною.

Замість цього направте свою дорогоцінну енергію на саморозвиток, подорожі та знайомства з новими людьми. Адже, навіть якщо ви не хочете визнавати проблему, на неї постійно вказувало безліч знаків. Ви ж свідомо їх ігнорували, продовжуючи вірити в брехню. Поки він не зник і не розбив вам серце.

Вам необов’язково було проходити через все це, тому що життя занадто коротке, щоб витрачати його на погоню за привидами. У світі повно порядних чоловіків, готових на все, щоб зустрічатися з жінкою типу вас.

І якщо ви сидите на самоті і переконуєте себе, що він як і раніше вас любить, радимо звернути увагу на наступні тривожні ознаки у стосунках:

1. Час, проведений разом з вами, не входить в список його пріоритетів.
Одне можна сказати напевно: якщо хлопець хоче з вами побачитися, він зробить це, незважаючи на те, як сильно може бути зайнятим. А якщо він перестає виконувати дані вам обіцянки і шукає цього виправдання, просто знайте, що, можливо, прийшла пора пошукати щастя десь в іншому місці.

2. Його поведінка свідчить про те, що ви йому байдужі.
Чоловікам неважко догодити, а ще їх досить просто «прочитати». Вам просто потрібно придивитися до їхніх вчинків, а не слів, і ви зрозумієте, що вони відчувають до тих чи інших речей. Якщо думками ваш хлопець знаходиться десь далеко, значить ви для нього не важливі. А якщо ви йому байдужі, то і він повинен стати таким же для вас. Все просто.

Дійсно, часом чоловік усвідомлює, чого позбувся, і починає бігати за жінкою, яка його кинула. Але так буває рідко. Давайте будемо реалістами – життя не схоже на мелодраматичні фільми.

У реальному світі важливо знайти чоловіка, якого не потрібно спочатку втратити, щоб зрозуміти, як йому пощастило.

Тому будьте сильними, знайте собі ціну і ніколи не моліть про любов, як би погано вам не було. Життя винагородить вас за це!

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Сильні жінки не благають про кохання, вони йдуть, коли відчувають себе небажаними

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: