Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

9 речей, які роблять сильні жінки у стосунках

Сильна жінка – це та, яка через багато пройшла в житті, але зуміла зберегти ніжне і любляче серце. Вона зріла, рішуча, впевнена в собі з безмежною здатністю любити. Якщо тобі пощастило бути з нею, тоді приготуйся, бо вона буде робити це, не дивлячись ні на що…

1. Вона буде прямолінійною.
Вона не буде завертати в папірці свої слова або говорити одне, чекаючи від тебе іншого. Ні. Вона буде говорити все прямо і чесно. Вона знає, чого хоче і не збирається витрачати чужий час.

2. Вона зможе постояти за себе.
Сильна жінка не боїться позначити межі та дотримуватися їх, навіть якщо це може викликати конфлікти. Насправді вона готова впоратися з будь-якою проблемою, якщо вона виникне. Вона просто не дозволить тобі тиснути на неї, недооцінювати або неналежно звертатися.

У неї є свої стандарти і вона мусить бути певною, що ти будеш поводитися з нею так, як вона того заслуговує.

3. Вона буде вірною своїм почуттям.
Сильна жінка залишається вірною собі, навіть якщо вона перебуває у стосунках. Вона не приховує своїх почуттів, вона не боїться видатися занадто емоційною, бо знає, що вона справжня, а вона цінує, коли люди справжні. Тому вона хоче, щоб і ти був справжнім, навіть якщо ти боїшся здатися слабким або дурним.

4. Вона буде піклуватися про себе.
Сильна жінка – незалежна і самодостатня, в більшості випадків тому, що у неї немає іншого вибору. Вона зрозуміла, що тільки вона відповідальна за своє благополуччя і щастя, і неважливо, чи є поруч з нею чоловік чи ні.

Вона буде прив’язаною до тебе, але не чекатиме, що ти будеш її рятівником. Тому що їй такий не потрібен. Вона може і сама про себе подбати, вона була щаслива і до тебе.

5. Вона буде говорити тобі про твої помилки і недоліки.
Сильна жінка не закриватиме очей на все те неналежне, що ти будеш робити. Вона не буде боятися, що ти через це можеш покинути її. Ти не зможеш скористатися її добротою і любов’ю, як би сильно вона тебе не любила. Вона знає, чого варта сама, а ще вона просто хоче, щоб і ти ставав кращим, так само як і ваші стосунки. Ти потім оціниш це.

6. Вона відповідатиме за свої помилки.
Так само, як вона може сказати тобі про твої помилки, вона вміє визнавати і свою провину. Вона не переводить стрілки на інших. Якщо вона неправа, вона завжди це скаже. І вона постарається вирішити проблему. У складних ситуаціях вона не втікає, а шукає рішення. Вона бореться до кінця.

7. Вона буде давати тобі особистий простір.
Будучи незалежною і самодостатньою особистістю, сильна жінка розуміє, коли тобі потрібен простір і вона досить впевнена в собі, щоб залишити тебе в спокої, поки ти не будеш готовий знову прийти до неї. Вона хоче, щоб ти був з нею за власним вибором і бажанням. А їй завжди є чим зайнятися.

8. Вона буде показувати тобі свою любов.
Бути у стосунках з сильною жінкою – це означає ніколи не сумніватися в тому, що є між вами. Тому що вона сильна, вона продовжує вірити в любов і показує свою любов, скільки б раз їй не робили болісно. А так, як їй робили болісно, вона може бути обережною, але з часом ти побачиш всю глибину її почуттів.

9. Вона не боятиметься піти.
Навіть якщо вона сильно любить, вона піде геть, якщо стосунки стануть токсичними. Вона завжди буде намагатися бачити в тобі краще і так просто не опустить руки, але якщо ти будеш продовжувати погано з нею поводитися, вона піде не озираючись.

Джерело: www.tutkatamka.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
9 речей, які роблять сильні жінки у стосунках

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: