Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Географічний гороскоп — Батьківщина за знаком Зодіаку для кожного

Географічний гороскоп, який ми пропонуємо, розповість вам яка країна вам більш підходить за знаком Зодіаку. Ми не вибираємо, де нам народитися. Однак, часто потрапляючи в незнайомої країни, несподівано відчуваємо, що немовби опинилися дома. Це відбувається тому, що наш характер і енергетика збігається з енергетикою даної країни. Чимале значення має, ким ви є за знаком Зодіаку.

Наш географічний гороскоп підкаже вам, в якій країні світу ви будете почувати себе комфортно.

Овен

Прагматичним Овнам буде добре в Німеччині або в Австрії. Вони із задоволенням занурюються в розмірене життя цих країн і неодмінно досягнуть там успіху.

Телець

Сибарит Телець оцінить гори Чорногорії й Золотий Берег Болгарії. Там де ріками ллється вино, а люди приголомшують своїм гумором. Хлюпоче блакитне море і нікуди не потрібно поспішати!

Близнюки

Близнюки полюбляють сучасний комфорт, але тяжіють до історичних цінностей. Найкраще це поєднується в таких розвинених країнах, як США і Японія. У цих країнах, десь на узбережжі океану Близнюки знайдуть справжнє щастя.

Рак

Бажання вдосконалити духовний розвиток доведе Раків до Індії. У цій патріархальній країні вони знайдуть досконалість і досягнуть нірвани. Тим більш, що для спраглих особливого просування на шляху самопізнання неподалік знаходиться й Тибет.

Лев

Левові підійде палац, бажано в столиці та натовпи шанувальників. Як і всі, хто прагне правити, Лев добре буде себе почувати в європейській країні, де ще й досі знають як шанувати осіб королівської крові. Отже, його вибір — Великобританія, Монако, Швеція.

Діва

Дівам добре там, де найбільше цінують порядок. Швейцарія — чудовий вибір. З одного боку — зелені гори та казкові альпійські міста. З іншого боку — люди, котрі створили найточніший годинниковий механізм.

Терези

Щоб вдосталь насолодитися вишуканою архітектурою та багатовіковою історією, Терези здатні втекти в Нідерланди, Англію чи Італію. У цих країнах повно маленьких тихих міст, в яких можна жити у спокої далеко від галасливої юрби. Насолода спокоєм і тишею — ось пріоритети Терезів.

Скорпіон

Відпустіть Скорпіона до Бразилії, де все люди ходять в білих костюмах і сонце таке яскраве, а дами такі красиві. Там, посеред натовпу в Ріо-де-Жанейро Скорпіон відчує себе по-справжньому щасливим.

Стрілець

Волелюбному Стрільцеві підійде Куба. А де ще можна сповна відчути запах свободи, сіль морського вітру, шум океанських хвиль? Підійде Мальта і Греція. Головне — якомога далі від натовпу і ближче до безмежного моря.

Козеріг

Високодуховним Козерогам добре жити там, де культура зведена у фетиш. Норвегія і Швеція — цілком підійдуть.

Водолій

Особливе сприйняття світу Водоліїв приведе його до Росії. Там, на широких просторах — він і пізнає своє істинне щастя.

Риби

Рибам добре жити усюди, де є море. Запроторите Риб у гори — і вони зачахнуть без води. Так що тільки країни, які межують із водною стихією — Нідерланди, Таїланд, Австралія — хороший вибір для людей цього знака.

Погодьтеся — наш географічний гороскоп дав досить точний вибір країни для вас за знаком Зодіаку. Поділіться нею з близькими — їм напевно сподобається.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Географічний гороскоп — Батьківщина за знаком Зодіаку для кожного

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: